Arıza 23. Bölüm izle

Arıza 23. Bölüm izle

Her hafta nefes kesen aksiyon sahneleriyle izleyenlere ekranları karşısında adrenalini düşmeyen dakikalar sunan Arıza 23. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Show TV ekranlarında yayınlanan ve oldukça geniş, birbirinden başarılı oyuncu kadrosuna sahip Arıza dizisi yeni bölümü ile her hafta olduğu gibi izleyenleri bir an bile olsun zaplamaya müsade etmeyecek gibi gözüküyor. Halide'nin düşman tarafından kaçırılmasıyla harekete geçen Ali Rıza'nın yine birbirinden özel hareketleriyle dolu çatışma sahneleri yürekleri ağızlara getirecek.

21 Şubat Pazar akşamı saat 20.00 da yayınlanan son bölümü full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Arıza Dizisi Oyuncu Kadrosu ;Tolga Sarıtaş (Ali Rıza Altay)Ayça Ayşin Turan (Halide Gürkan)Ahmet Mümtaz Taylan (Haşmet Gürkan)Olgun Toker (Burak Ersoylu)Levent Can (Fuat Ersoylu)Murat Dalbatan (Muzaffer Cura)Dilara Aksüyek (Fisun Yılmaz)Cavit Çetin Güner (Murat Ersoylu)Ali Rıza Kubilay (Mithat Tekinoğlu)Yağız Can Konyalı (Mert Altay)Ali Seçkiner Alıcı (Hasan Kırbaş)Hazal Benli (Derya Tekinoğlu)Yeşil Salkım (Melek Tekinoğlu)Yeşim Gül (Rukiye Altay)

Bu yazı 21 ŞUBAT 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar