Alev Alev 5. Bölüm izle

Alev Alev 5. Bölüm izle

Nefes kesen sürpriz gelişmelerin yayınlandığı her hafta seyirciyle buluştuğu sürükleyici hikayesiyle dikkat çeken dizi Alev Alev 5. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Show TV ekranlarında haftanın reyting rekabeti yüksek günlerinden bir tanesinde seyircisiyle buluştuğu ilk bölümden itibaren önemli izlenme oranlarına sahip olan Alev Alev dizisi yeni bölümü ile izleyenleri yine şaşırtacak. Cemre'nin artık kaçmak yerine farklı bir strateji planlayarak yakınından mücadele etmeyi tercih etmesi ona ne gibi avantaj ve dezavantajlar sağlayacak merak konusu oluyor.

Dizinin 3 Aralık Perşembe akşamı saat 20.00'da yayınlanan son bölümü full, reklamsız olarak tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

5.bölüm fragmanı izlediğimizde özet niteliğinde analizler şöyle; Cemre'nin Güneş'i görmek istediği tanıtımda Kenan, Ömer ile görüştüğü için Rüya'ya sert tepki gösteriyor. İskender, "Ben istersem ölürsün, ben istersem özgürsün!" sözleriyle Ömer'i açıkça tehdit ederken, Ömer'in bu anlarda verdiği tepki dikkat çekiyor. İkinci fragmanda ise; Ömer'in, İskender'den hesap sormak istediği tanıtımda onu durduran Rüya oluyor. Çiçek, Tomris'e yangın günüyle ilgili gerçekleri anlatırken Çelebi, polis ve gazeteciler eşliğinde Ozan'ın kapısına dayanıyor. Çelebi'nin bu hareketi gerilimi giderek tırmandırırken Cemre'nin "Bunu yapma!" diyerek sitem etmesi dikkat çekiyor.

Alev Alev Dizisi Oyuncuları

Demet Evgar (Cemre Kayabeyli), Hazar Ergüçlü (Çiçek Görgülü), Dilan Çiçek Deniz (Rüya Yıldırımlar), Zuhal Olcay (Tomris Üstünoğlu), Cem Bender (Çelebi Kayabeyli), Berkay Ateş (Ozan Akınsel), Cihangir Ceyhan (Ömer Ataycı), Berker Güven (İskender Kayabeyli)

Yönetmen: Ahmet Katıksız
Senaryo: Burcu Görgün

Bu yazı 03 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar