Alev Alev 11. Bölüm izle

Alev Alev 11. Bölüm izle

Farklı formata sahip senaryosundaki sürpriz gelişmeleriyle izleyenleri ekranlara kilitlemeyi başaran dizi Alev Alev 11. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Show TV ekranlarının en çok izlenen yapımları arasında yer alan ve birbirinden başarılı geniş oyuncu kadrosuna sahip Alev Alev dizisi yine dizi severleri şaşırtacak gelişmelerle yeni bölümde deyim yerindeyse bomba gibi geliyor. Rüya ile Ömer arasındaki duyguların ne zaman dışa vuracağını merak edenlere bu bölümde müjdeli haber var.

21 Ocak Perşembe akşamı saat 20.00 da yayınlanan son bölümü full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

11.bölüm fragmanı izlediğimizde özet niteliğinde şu tespitlere varıyoruz;

Çiçek'in ihbarı üzerine Ali'nin polisler tarafından yakalandığı tanıtımda Bülent'i karşısında gören Tomris şoke oluyor. Bülent'in hapisten çıkışı Tomris ve Çiçek'in hayatında bomba etkisi yaratırken, Çiçek'e "Beni bırakma..." diyen Atlas'ın korku dolu hali herkesi derinden etkiliyor. Diğer tanıtımda ise Rüya'nın Ömer'in dükkanına geldiği tanıtımda ikili birbirine olan duygularını artık gizleyemiyor. Romantik dakikaların yaşandığı anlarda Ömer, Rüya'yı öpüyor.

Bu yazı 21 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar