Afili Aşk Canlı izle

Afili Aşk Canlı izle

Yaklaşan yaz dönemi için bütün TV kanalları hazırlıklarını hız kesmeden sürdürmeye devam ediyor ve projeler yavaş yavaş izleyicilerin beğenisine ve tanıtılmaya başlıyor. Bunlardan bir tanesi de Kanal D ekranlarında başlayacak olan ve yaz dizileri arasında en iddialı yapımlar arasında olduğu konuşulan Afili Aşk dizi sayfasına hoş geldiniz.

Kanal D Canlı izle

Afilli Aşk Dizisi Oyuncuları Kadrosunda: Çağlar Ertuğrul (Kerem), Burcu Özberk (Ayşe), Altan Erkekli (Muhsin), Benian Dönmez (Melahat), Neşe Baykent (Yelda), Taner Rumeli (Rıza), Serkay Tütüncü (Volkan), Asena Tuğal (Hülya), Uğur Uzunel (Erkut), Zeynep Tuğçe Bayat (Ceyda), Yılmaz Kunt (Berk), Ozan Dağgez (Samet), Güzide Arslan (Gonca), Beril Pozam (Nazmiye), Umutcan Ütebay (Sabri), Vural Ceylan (Kadir), Banu İnan (Nermin), Hira Su Yıldız (Buse) gibi hepsi birbirinden kaliteli oyuncular göze çarpmakta. Bir yaz dizisi için oldukça kaliteli bir kadroya sahip olan dizinin senaryosunu mesak ediyorsanız hemen ondan da söz etmek istiyorum.

afilli aşk dizisi

Afili Aşk Dizisinin Konusu: Kerem, İstanbul’un en bilinen tekstilcilerinden olarak gösterilen "Yiğiter" ailesinin çapkın ve yaramaz çocuğudur. Pratik zekasıyla şirketi sektörün en iyisi haline getirmeyi de başarmış, iş kariyerinde başarıdan başarılara koşan fakat babası gözünde hala adam olamamış bir karakterdir.

Ayşe ise, Kerem'lerin tekstil atölyesinde çalışan güzel, duru ve saf bir işçi. Biraz da maddi sıkıntısı olan aile de her biri bir birinden hayırsız ve belalı 3 abisinin baskısından yılmış, abilerinden kurtulmak için sevgilisiyle evlenmeye karar verir. Fakat son dakikada sevgilisinin, onu en yakın kız arkadaşıyla aldattığını öğrenen ve hayatında ilk kez kötülük yapmayı düşünüp kendini Kerem'e yani patronunun oğluna iftira atarak kendisiyle evlendirmek zorunda bıraktıran karakteri canlandırmaktadır.

Burcu Özberk (Afili Aşk Ayşe Kimdir) (VIDEO)

 

Bu yazı 25 MAYıS 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Son Yorumlar