Ada Masalı 5. Bölüm izle

Ada Masalı 5. Bölüm izle

İçinde bulunduğumuz sıcak yaz günlerinde eğlenceli formatı ve birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı başarılı dizi Ada Masalı 5. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.


- UYARI -

Bu Yayın, Hak Sahipleri Tarafından Yapılan Bildirim Neticesinde Kaldırılmıştır.

Star TV ekranlarında yayınlandığı ilk günden itibaren tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ve özellikle sosyal medya platformları üzerinde en çok konuşulan yaz dizilerinin başında gelen Ada Masalı dizisi bu akşamda seyredenleri ekranları karşısına kilitlemeyi başaracak gibi gözüküyor.

Youtube üzerinden dizinin resmi kanalından yayınlanan fragman videosuna göz attığımızda Poyraz ile Haziran'ın Lavanta bahçelerine gittiğini görüyoruz. Harika bir görsel şölen sunan çekim mekanlarıyla bu bölüm kaçmaz!

13 Temmuz Salı akşamı saat 20.00 da başlayacak olan yeni bölümü full ve tek parça şeklinde izlemek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Oyuncular: Ayça Ayşin Turan (Haziran), Alp Navruz (Poyraz), İpek Tenolcay (Zeynep), Nihan Büyükağaç (Selma), Bülent Çolak (Görkem), Cem Anıl Kenar (Hakan), Beril Pozam (İdil), Özge Demirtel (Biricik), Rami Narin (Alper), Eylül Ersöz (Nehir), Bedia Ener (Aliye), Mesut Özkeçeci (Doygun), Merve Nur Bengi (Melisa), Fatih Yücebağ (Sadık), Bensu Begoviç (Duygu), Eren Devrim (Mert), Mustafa Aran (Burak)

Senaryo: Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak
Yönetmen: Ali Bilgin
Yapım: Ay Yapım

Bu yazı 13 TEMMUZ 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar