Gökhan Alkan Kimdir?

Yaz dönemi için başlayan dizileri ele aldığımıza gözümüze ilk çarpan ATV kanalında Pazar günleri saat 20:00'da yayınlanan Zengin ve Yoksul dizisi oluyor. Bu dizinin oyuncu kadrosuna baktığımızda Gökhan Alkan ( Karan ) karakteri başarılı performansıyla izleyenleri kendine hayran bıraktırmayı başarıyor.

Zengin ve Yoksul dizisinde 25 yaşında genç, karizmatik adil ve yumuşak kalpli rolüyle yer alan Karan dizinin ilerleyen bölümlerinde ailesinin başına gelenleri öğrendikten sonra intikamı ile aşkı arasında sıkışıp kalacak gibi gözüküyor.

Gökhan ALKAN Kimdir? Kısaca Hayatı

8 Aralık'ta, göçmen bir ailenin oğlu olarak İstanbul'da doğdu. Kocaeli Üniversitesi Otomotiv Teknolojileri öğretmenliği lisans ve Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret - Pazarlama ön lisans bölümlerinden mezun oldu. Oyunculuk eğitimini MSM Actor Studio' da alan Gökhan, mezun olduktan sonra Müjdat Gezen Tiyatrosu'nda 2 sezon oynadı, sonra bir grup arkadaşıyla kendi tiyatrosunu kurdu. Boyu 1.88 cm, kilosu 85 kg. Şan solfej eğitimi alan, şarkı söyleyen, profesyonel olarak spor ile ilgilenen, reklam seslendirmesi yapan, şiir ve güfte çalışmaları ile ilgilenen çok yönlü bir oyuncudur. 2016 yılında Güney Kore'de düzenlenen APAN (Asia Pasific Actors Network) Star Awar Özel Ödülü'nün sahibi oldu. “Kalp Atışı” adlı dizide başrolü paylaştığı Öykü Karayel ile birlikte 2017 yılında Altın Kelebek en iyi dizi çifti ödülünün sahibi oldular. Alıntıdır

Peki Gökhan Alkan Kimdir? Zengin ve Yoksul Dizisi Karan kimdir? hayatını merak edenler için kısa bir video hazırladık.

 

Bu yazı 25 NISAN 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar