Canevim Ömer (Aras Aydın) Kimdir, Biyografisi?

Canevim Ömer (Aras Aydın) Kimdir, Biyografisi?

Artık güneş kendini iyiden iyiye hissettirdiği bu günlerde TV sektöründe de bir dönem arası daha yaklaşıyor. Hal böyle olunca popüler dizilerin sezon arası verdiği saatlerin yerini alacak yaz dönemi dizileri de yayın hayatlarına başlamak için gün sayıyor. Yaz döneminde başlayacak diziler belli olmaya başlayınca bunların arasında ATV ekranlarında yayınlanacak Canevim dizisi dikkatleri üzerine çekiyor.
- Dizinin oyuncu kadrosu açıklandığında baş rolündeki erkek oyuncusu Aras Aydın olacağı görüldü. Ömer karakterine can verecek olan, yeni jenerasyondan ön plana çıkan Aras Aydın hakkında biraz bilgi verelim biyografisini merak edenler için dedik.

Canevim Ömer (Aras Aydın) Kimdir?-

ATV ekranlarında Canevim dizisinde Ömer karakterine hayat verecek olan Aras Aydın 1989 yılında Temmuz'un 2'sinde gözlerini Eskişehir'de açtı. Gerçekte bir ismi daha olan Ömer Aydın'ın tam adı Mehdi Aras Aydın'dır.
Aras Aydın'ın eğitimi konusunda başarılı bir geçmiş bulunuyor. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu olan Aras bunun yanı sıra modellikte yaptığı biliniyor.

Modelliğin yanında diğer bir yeteneği ise müzikle olan bağında yatıyor. Aras Aydın gitar ve piyano'yu başarılı bir şekilde çalabiliyor.

Aras Aydın'ın oyunculuğa ilk adımı 2010 tarihinde Öğretmen Kemal filmiyle olmuştur. Bu filmde Mert karakerine hayat vererek kendisini sektörde fark ettirmeyi başarmış ve hemen ardından Şefkat Tepe dizisinde Teğmen Volkan karakterini almıştır. 2014 yılında ise Saklı Kalan dizisinde Ateş karakteriyle izleyenleriyle buluşmuştur.

Kiraz Mevsimi, İnadına Aşk, Altınsoylar, Masum Değiliz gibi dizilerde rol alan Aras Aydın 2016 yılında Oğlan Bizim Kız Bizim sinema filminde de rol almıştır. Aras Aydın’ın son dizisi Masum Değiliz de Emir karakteriyle olmuştur.

Bu yazı 28 MART 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar