Burak Serdar Şenal (Kimse Bilmez Dizisi Pilot Süleyman) Kimdir?

Burak Serdar Şenal (Kimse Bilmez Dizisi Pilot Süleyman) Kimdir?

Sizden gelen istekler doğrultusunda oyuncu biyografisi yani tanıtım sayfalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Şimdi sırada bir çok TV ve Film projelerinde önümüze çıkan Burak Serdar Şenal var. Özellikle TV dizilerinde sıkça görmeye alışık olduğumuz yakışıklı oyuncunun Sesli Anlattığımız Tanıtım Videomuzda sayfanın aşağısında yer almaktadır. Burak Serdar Şenal Kimdir? kaç yaşında, kaç kilo, boyu kaç, hangi burc ve nerelidir gibi bütün sorunların cevabı bu sayfada!

Burak Serdar Şenal Kimdir?

(Kimse Bilmez Dizisi Pilot Süleyman)

- Burak Serdar Şanal, 28 Ağustos 1988 tarihinde istanbul’da Saliha Şanal ve Hüseyin Şanal çiftinin oğlu olarak dünyaya gelmiştir ve Aslen Kastamonuludur.

- 1 metre 88 santim boyundadır ve 75 kilodur. Başak burcu olan yakışıklı oyuncunun gözleri kahverengidir.

- Ümraniye Lisesinden mezun olduktan sonra Maltepe Üniversitesi İngilizce Bilgisayar Mühendisliği bölümünde okumuş ve Maltepe Üniversitesinde drama kulübünde eğitim almıştır.

- 2005 yılında daha 17 yaşındayken model olmuş ve Sonrasında "Ihlamurlar Altında" dizisinde ufak bir rolde yer almıştır. 2008 yılında Arka Sokaklar dizisinin 3. sezonunda "Ceyhun" karakterini, hemen ardından "Peri Masalı" dizisinde Murat karakterini, 2009 yılında "Bahar dalları" dizisinde "Mert" karakterini, yine 2009 yılında "Küçük Kadınlar" dizisinde "Koray" karakterini, 2011 yılında "Avrupa Avrupa" dizisinde "Can" karakterini, 2012 yılında "Dinle Sevgili" dizisinde "Tolon" karakterini, 2014 - 2016 yıllarında Yeşil Deniz dizisinde "İsmail" karakterini, 2016 yılında "Rüzgarın Kalbi" dizisinde "Rüzgar" karakterini başarılı bir şekilde canlandırmıştır.

- Yeşil Deniz dizisinde rol arkadaşı olan Merve Akkaya ile 2016 yılında nişlanmıştır.

- Ayrıca 2014 yılında "Mucize" Sinema filminde "İsa" karakterine hayat vermişti.

- Ve; 2015 yılında Atv ekranlarında yayınlanan “Kızlar ve Anneleri” isimli yarışma programının sunuculuğunu yapmıştı.

- Son olarak ATV ekranlarında yeni başlayacak olan "Kimse Bilmez" dizisinde Mafya lideri olan, korkusuz cesur ve çok iyi silah kullanan biridir. Mahallede eczacı olan Duygu karakterine aşık Pilot lakabıyla Süleyman karakterine hayat verecektir.

Burak Serdar Şenal (Kimse Bilmez Dizisi Pilot Süleyman) Kimdir?

(Sesli Anlatımlı Video)

 

Bu yazı 23 MAYıS 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar