Berkay Hardal Kimdir?

Berkay Hardal Kimdir?

Star TV ekranlarını kasıp kavuran Kardeş Çocukları dizisine katılacağını duyduğumda dizi sever olarak ayrıca sevindiğim Berkay Hardal'ın hayatına dair hem yazılı hemde videoda sesli anlatım biyografisini sizinle paylaşmak istedim. Berkay Hardal kimdir, Berkay Hardal nereli, Berkay Hardal kaç yaşında, Berkay Hardal kaç kilo, Berkay Hardalın boyu kaç gibi daha bir çok sorunun cevabı bu sayfada!

Berkay Hardal Kimdir

Arkadaşlar Merhaba, Size yeni jenerasyon erkek oyuncular arasında dikkat çeken isimlerden bir tanesi olan Berkay Hardal'a ait kısa kısa bilgiler aktarmak istiyorum.

Berkay Hardal 18 Kasım 1996 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir.

75 kilodur ve 1 metre 78 santim boyundadır. Akrep burcu olan yakışıklı oyuncunun gözleri kahverengidir.

Aslen Manisa’lıdır Trakya Üniversitesinden mezun olmuştur.

Oyunculuk eğitimini Ümit Çırak'tan alan Berkay Hardal, ilk oyunculuk deneyimini Star TV ekranlarında yayınlayanan baş rollerini Özcan  Denizle Aslı Enver'in paylaştığı İstanbullu Gelin dizisinde Murat karakteriyle yaşamıştır.

2018 yılında Meleklerin  Aşkı dizisinde Yağmur karakteri ile rol almıştır.

Berkay Hardal 2018 yıllarının başında çok ilginç bir evlilik teklifiyle gündeme gelmişti. Arabistan vatandaşı olan Ayşe isimli bayan tarafından Karaköy’de bir binayı yakışıklı oyuncunun fotoğrafıyla kaplayarak Berkay Hardal'a evlilik teklifi etmişti.

Son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan Kardeş Çocukları dizisi kadrosuna 16. bölümünde genç yaşına rağmen karanlık bir geçmişe  sahip olan ve tamirhanede tamirci olarak çalışan ama yolları Umay'la karşılaşan ve Umay'dan gelen teklifle yep yeni bir hayata geçiş yapacak olan Savaş Ekim karakteriyle dahil olacaktır.

Berkay Hardalın Hayatı, Kimdir? (Sesli Anlatımlı Video)

 

Bu yazı 10 MAYıS 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar