Baran Bölükbaşı Kimdir

Yeni jenerasyon oyuncuların tanınması açısından yaptığımız oyuıncu biyografi tanıtımlarına devam ediyoruz. TV-izle.com olarak sadece yazılı olarak değil slayt şeklinde sesli anlatım ile youtube ye yüklediğimiz videolarla, kulağınıza da hitap ediyoruz.

TRT Ekranlarında yayınlayanan Vuslat dizisinde yer alan genç oyuncuları sırasıyla sayfamızda paylaşmaya başlıyoruz, ilk sırayı Baran Bölükbaşı aldı ve gerekli bilgileri lafımı daha fazla uzatmadan aktarmak istiyorum. Baran Bölükbaşı kimdir, nereli, kaç yaşında, kaç kilo ve Baran Bölükbaşının boyu gibi bir çok sorunun cevabı bu sayfada.

Baran Bölükbaşı

- Baran Bölükbaşı 1 Mayıs 1994'te İstanbulda doğmuştur.

- 1 metre 75 santim boyunda olan Bölükbaşı 71 kilodur. Boğa burcudur ve kahverengi gözleri vardır.

- Lise dönemlerinde müzik grubu kuran Bölükbaşı grupta saz, piyano, bateri gibi müzik aletleri çalmaya başlamıştır. Daha sonra Antalya Replik Sanat Eğitim Kurumları’nda oyunculuk eğitimi alan Baran Bölükbaşı ardından Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’ne girmiştir.

- İlk oyunculuk deneyimini Kanal D ekranlarında yayınlanan Adı Efsane dizisinde Fikret karakteriyle yaşamıştır. Ardından Sevdanın Bahçesi dizisinde ise Tolga karakterini, 2018 yılında "Servet" dizisinde Korkmaz karakterini canlandırarak oyunculuk hayatını devam ettirmiştir.

- Son Olarak Vuslat dizisinde, kısa yoldan para kazanmanın peşinde olan, mahalle çetesiyle birlikte küçük hırsızlıklar yapan ve asıl amacı büyük bir vurgun yapıp ortalardan kaybolmayı planlayan Fırat Çağlar karakterini canlandırmaktadır.

Baran Bölükbaşı Kimdir ( Sesli Anlatımlı Video )

 

Bu yazı 07 MAYıS 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar