Bahar Şahin Kimdir ( Zalim İstanbul Ceren Yılmaz Kimdir )

Bahar Şahin Kimdir ( Zalim İstanbul Ceren Yılmaz Kimdir )

Yeni başlayan diziler arasında Kanal D ekranlarında yer alan Zalim İstanbul dizisi oyuncu kadrosu gerek senaryosuyla reytinglerde başarılı sonuçlar elde etmeye devam ediyor. Hal böyle olunca dizi severlerin bu dizi oyuncuları hakkında merakları da beraberinde geliyor doğal olarak. Bizde bu merakı gidermek amacıyla Bahar Şahin ( Zalim İstanbul Ceren Yılmaz Kimdir ) Bahar Şahin nereli, kaç yaşında, kaç kilo, hangi burç, gözleri ne renk gibi bir çok soruya cevap niteliğinde hem yazı hem de video hazırladık.

Zalim İstanbul Canlı izle

Bahar Şahin Kimdir ( Zalim İstanbul Ceren Yılmaz Kimdir )

Zalim İstanbul dizisinin dikkat çeken ismi Bahar Şahin yani ( Ceren Yılmaz ). 26 Mayıs 1997 yılında Ankara'da dünyaya gelen Bahar Şahin aslen Artvinli'dir.

48 kilo olan Bahar Şahin 1 metre 65 santim boyundadır, İkizler burcudur ve göz rengi yeşil'dir.

14 yaşında anne ve babasının boşanmasının ardından İstanbul'a yerleşen Şahin, eğitim görürken tiyatro ekibine katıldı. Şans eseri akşam yemeğinde yapımcı Arzu Eğmir ile tanışan başarılı oyuncu, 'O Hayat Benim' dizisinde oynamaya başladı.

Lise Devriyesi, Kayıtdışı, OHA Diyorum, O Hayat Benim ve Yol Arkadaşım dizi ve filmlerinde rol almıştır.

Son olarak Zalim İstanbul dizisinde; Ailenin; lükse, magazine düşkün, fırlama küçük kızı. Medyada görüp özendiği hayatları yaşamak uğruna, aklını dümen çevirmeye çalıştıran, güzelliğinin farkında olan ve bunu kullanmaktan çekinmeyen 20’li yaşların başında genç bir kız. Karşısına çıkan fırsatları hiç düşünmeden değerlendiren. Gerekirse kardeşlerini, ailesini harcayabilen ama eninde sonunda kafasındaki hedefe ulaşan 'Ceren Yılmaz' karakterine hayat vermektedir.

 

Bu yazı 02 MAYıS 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar