TRT 1 Rastgele Başvuru Formu, Nasıl Katılırım?

14 HAZIRAN 2019
TRT 1 Rastgele Başvuru Formu, Nasıl Katılırım?
Ekranların samimi ve sıcak yüzlerinden bir tanesi olan ve uzun yıllar TV ekranlarında Türk milletinin sevdiği ve kendine yakın bulduğu isim olan Şoray Uzun'un TRT 1 ekranlarına yep yeni bir yarışma programı formatıyla çıkmaya hazırlanıyor. Normalde ülkemizde yayınlanan bir çok programın formatı yabancı ülkelerden al..

Efsane Aile - Fox TV Canlı izle

02 HAZIRAN 2019
Efsane Aile - Fox TV Canlı izle
Fox TV'nin yaz sezonu için hazırlamış olduğu içerikler tam tamamlandı derken son anda "Efsane Aile" şaka programıyla bombayı patlattı diyebiliriz tabiri caizse. Şinasi Yurtsever ve Sinan Çalışkanoğlu'nun hali hazırda benzer formatta bir program sunduklarını ve oldukça sevildiklerini biliyoruz, yapım bu durumu çok iyi d..

Kapanmadan Kazan - Star TV

31 MAYıS 2019
Kapanmadan Kazan - Star TV
Star TV'nin yaz sezonu boyunca izleyicilerine nasıl bir yayın akışı planlaması yaptığını hazırlamış olduğu tanıtım video klibiyle twitter hesabından paylaştı. Bu programlar arasında Alp Kırşan'ın yer aldığı "Kapanmadan Kazan" bir nevi yarışma programı dikkat çekti. Kapanmadan Kazan - Star TV izle Alp Kırşan'ın se..

Havaalanı 7/24 - DMAX

22 MAYıS 2019
Havaalanı 7/24 - DMAX
Belgesel kanallarının içeriklerine meraklıysanız ve her zaman sıradan yayınlar ve programlar yerine sıradışı programları izlemeyi tercih ederim diyorsanız böyle bir program ile karşınızdayız. Bir havaalanı düşünün 365 günde toplam 38 milyon yolcuya ev sahipliği yapıyor. Böyle düşündüğümüzde aslında olay sadece bir r..

Okan Bayülgen ile Muhabbet Kralı Canlı izle

20 MAYıS 2019
Okan Bayülgen ile Muhabbet Kralı Canlı izle
Televizyon ekranlarından uzak bir süreç yaşayan ve bu sürecin ardından hayranlarına müjdeyi veren Okan Bayülgen, Türkiye'nin yeni haber kanallarından bir tanesi olan TV100 ile ekranlara geri döndü. Kanalda yapacağı iki farklı formatta sevenleriyle buluşacak olan Okan Bayülgen daha şimdiden sabırsızlıkla ekranlara bekle..

Okan Bayülgen ile Uykusuzlar Kulübü Canlı izle

13 MAYıS 2019
Okan Bayülgen ile Uykusuzlar Kulübü Canlı izle
Ülkemizin en aykırı televizyon sunucularından bir tanesi olan komedyen Okan Bayülgen'in uzun bir dönemdir TV ekranlarına verdiği ara nihayet sona erdi. Yeni oluşumla birlikte yayın hayatına başlayan TV100 kanalında, kanal ile birlikte yeni programlarıyla izleyici kitlesiyle buluşuyor. [yayin] TV100 CANLI İZLE ..

Son Yorumlar