Soru Küpü Yarışması Başvuru Formu, Nasıl Katılırım?

26 NISAN 2020
Soru Küpü Yarışması Başvuru Formu, Nasıl Katılırım?
Korona virüsün etkisinin sürdüğü bu günlerde TRT 1 ekranlarında virüse karşı yeni yapımların yayın hayatına girdiğini görmekteyiz. Soru Küpü Yarışması Başvuru Formu İçin Tıklayın TRT 1 ekranlarının Akıllı Küpü olarak hazırlanan ve yapay zeka teknolojisi ile donatılan Soru Küpü yarışmasına katılmak isteyen aileler içi..

TRT Eba TV Lise Yayın Akışı

01 NISAN 2020
TRT Eba TV Lise Yayın Akışı
Eğitimini sürdüren hiç bir öğrencinin korona virüsü sebebiyle eğitim görmesine engel teşkil etmesin diye hayata geçirilen "TRT Eba TV Lise Yayın akışı" bilgileri bu sayfada! TRT Eba TV Ortaokul Yayın Akışı için Tıklayınız Gün boyunca TRT bünyesinde oluşturulan Eba TV kanallarından çeşitli dersleri canlı yayın ve tekr..

TRT Eba TV Ortaokul Yayın Akışı

01 NISAN 2020
TRT Eba TV Ortaokul Yayın Akışı
Korona virüs sebebiyle ülkemizde eğitime ara verilip TV ekranlarından uzaktan eğitime geçmesiyle önemli hale gelen "TRT Eba TV Ortaokul yayın akışı" bilgileri sayfasına hoş geldiniz. TRT Eba TV Ortaokul Yayın Akışı için Tıklayınız Eğitim gören öğrencilerin derslerinden geri kalmaması adına Milli Eğitim Bakanlığının o..

TRT Eba TV İlkokul Yayın Akışı

01 NISAN 2020
TRT Eba TV İlkokul Yayın Akışı
Uzaktan eğitimin devam ettii bir sürecin içinde olduğumuz bu dönemde "TRT Eba TV İlkokul yayın akışı" bilgilerine ihtiyaç duyan ziyaretçilerimiz için yayın akışı sayfasına kolay ulaşabilme sayfamızı paylaşalım istedik. TRT Eba TV İlkokul Yayın Akışı için Tıklayın Korona virüs sebebiyle zor bir dönem geçirdiğimiz bu g..

O Ses Türkiye 2020 Kim Kazandı? Kim Şampiyon Oldu

15 ŞUBAT 2020
O Ses Türkiye 2020 Kim Kazandı? Kim Şampiyon Oldu
Türkiye'nin 15 Şubat 2020 akşamında TV ekranlarında kitlendiği program olacak olan "O Ses Türkiye 2020 Kim Kazandı? Kim Şampiyon Oldu" sorusunun cevabı olan sayfamıza hoş geldiniz. Son 3 kişinin arasında yer alan Soner gelen oylarda az oy alan kişi olarak elendi. ... Son 2 Kişiye Beyazıt Öztürk'ün takımından Uygar v..

Sitene Canlı TV Yayını Ekle

15 OCAK 2020
Sitene Canlı TV Yayını Ekle
Merhaba, öncelikle belirtmek isterimki sitene bein sports ekle gibi bir özelliğimiz yoktur. "Sitene Canlı TV Ekle" sayfamızda site veya blog sahibi olan arkadaşlarımızın sitelerinde ziyaretçilerine Canlı TV Yayını sunmaları için gereken basit kodlara yer vermek istiyorum. Bildiğiniz gibi insanlar artık televizyonu d..

Son Yorumlar