Masum 139. Bölüm izle

08 AğUSTOS 2020
Masum 139. Bölüm izle
Kanal 7 ekranlarının en çok sevilen hint dizilerinden bir tanesi olan 8 ağustos cumartesi Masum 139. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz. [yayin] Bu sayfada dizinin 139. bölümünü full olarak kesintisiz bir şekilde izleyebilmeniz için gerekli adımları anlatacağız lütfen konumuzu sonuna kadar okuyunuz. Ayrıca dizinin ken..

Çatı Katı Aşk 5. Bölüm izle

07 AğUSTOS 2020
Çatı Katı Aşk 5. Bölüm izle
Çatı Katı Aşk 5. Bölüm izle. Her hafta perşembe akşamları yayınlanan ve yeni sezon yaz dizileri arasında en çok ilgi gören dizilerden bir tanesi olan Çatı katı aşk tek parça halinde yeni bölümü izleyebilirsiniz. 6 Ağustus Perşembe akşamlarının en çok izlenen dizisi olmayı başaran ve özellikle sosyal medya platformları..

Bay Yanlış 6. Bölüm izle

07 AğUSTOS 2020
Bay Yanlış 6. Bölüm izle
Fox Tv ekranlarında yayınlandığı her bölümde başarılı reyting oranları elde eden Bay Yanlış Dizisi 6.Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz. [yayin] Dizinin özellikle sosyal medya fanları oldukça geniş bir tabana yayılmaktadır ve yaz dizileri arasında en çok konuşan dizilerden biri olmayı başarmıştır. Dizinin yeni bölümü..

Ramazan Bayramında TV'de ne var? Program ve Diziler

23 MAYıS 2020
Ramazan Bayramında TV'de ne var? Program ve Diziler
Korona virüsün ülkemizdeki etkilerinin devam ettiği bu süreçte en önemli günlerden bir tanesi olan dini bayramımız Ramazan Bayramını 4 günlük sokağa çıkma yasağı altında geçireceğimiz için evde kaldığımız bu süre zarfında televizyon kanallarının yayın akışları daha bi önemli hale gelmiş oldu. Ramazan Bayramında TV'de ..

Lezzet Düşkünleri Başvuru Formu, Nasıl Katılırım?

20 MAYıS 2020
Lezzet Düşkünleri Başvuru Formu, Nasıl Katılırım?
Çok yakın süre içerisinde ekranlara merhaba demeye hazırlanan "Lezzet Düşkünleri Yarışması Başvuru Formu, Nasıl Katılırım?" bilgilendirme sayfamıza hoş geldiniz. Lezzet Düşkünleri Başvuru Formuna www.tv8basvuru.com/ adresinden ulaşabilirsiniz. Lezzet Düşkünleri Canlı İzle sayfamızdan da, programı her pazartesi 15.45'..

30 Nisan 2020 Perşembe Günü Reyting Sonuçları

01 MAYıS 2020
30 Nisan 2020 Perşembe Günü Reyting Sonuçları
Televizyon izleyicisi tarafından çok merak edilen "30 Nisan 2020 Perşembe Günü Reyting Sonuçları"nı sayfamızdan sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Bildiğiniz gibi korona virüsün ülkemizi etkisi altına aldığı bu günlerden en çok etkilenen sektörülerden bir tanesi de TV Yapımcıları oldu. Dizilerin ve Programların yeni bö..

Son Yorumlar