Babil Dizisi Oyuncuları, Oyuncu Kadrosu

16 EKIM 2019
Babil Dizisi Oyuncuları, Oyuncu Kadrosu
Buraya yüklediğim resimdeki oyuncuları gördüğüm zaman "yok artık" şeklinde bir tepkim oldu fakat sonra hangi kanalda yayınlanacağını öğrendiğimde biraz hayal kırıklığı yaşamadığımı da gizlemeyim. Babil Dizisi oyuncu kadrosu şöyle okunduğunda adeta harika bir iş çıkacağının garantisini veririm demek geliyor içimden. ..

Kuruluş Osman Canlı izle

04 EKIM 2019
Kuruluş Osman Canlı izle
Dünya tarihine yön veren, Dünya ve Türk tarihinin en büyük ve en uzun süre hükmetmiş devleti olan Osmanlı Devleti'nin isim babası ve kurucusu Osman Bey'in hayatının dizi olarak ekranlara yansıtılacak olan "Kuruluş Osman Dizisi Canlı izle" sayfasına hoş geldiniz. [yayin] Bu yazıyı okuyan herkes bilir ki TRT 1 ekranlar..

Kurşun Canlı izle

30 EYLüL 2019
Kurşun Canlı izle
Türk Televizyonlarının yeni yayın sezonuna bomba gibi düşen dizi yapımlarından bir tanesi olan "Kurşun Dizisi Canlı izle" sayfasındasınız. [yayin] FOX TV CANLI İZLE Öncelikle şunu belirtmek isterim ki Kurşun Canlı izlemek için Pazartesi günü akşamı saat 20.00'ı gösterdiğinde ya bu sayfadan ya da fox tv canlı i..

Zalim İstanbul Canlı izle

30 EYLüL 2019
Zalim İstanbul Canlı izle
Televizyon ekranlarında yayınlanan diziler arasında sayfamızda en fazla içerik paylaştığımız dizilerin başında gelen "Zalim İstanbul Canlı izle" sayfasına hoş geldiniz. [yayin] KANAL D CANLI İZLE Yayınlandığı ilk günlerden itibaren Zalim İstanbul dizisinin hikayesi ve oyuncu kadrosuyla izleyenlerine uzun soluk..

Benim Adım Melek Dizisi Canlı izle

26 EYLüL 2019
Benim Adım Melek Dizisi Canlı izle
Ekranlara yep yeni bir dizi merhaba demeye hazırlanıyor o dizi "Benim Adım Melek dizisi canlı izle" sayfasına hoş geldiniz. [yayin] TRT 1 CANLI İZLE TRT1 ekranlarında başlayacak olan bu dizide Türkiye'nin belkide en zayıf noktası olan Annelik teması işlenecek. 3 tane çocuğu ile hayattaki zorluklarla bir Annenin nası..

Bir Zamanlar Çukurova Canlı izle

26 EYLüL 2019
Bir Zamanlar Çukurova Canlı izle
Geçmiş dönem dizilerinin günümüzde en güzel örneklerinden bir tanesi olan "Bir Zamanlar Çukurova Canlı izle" sayfasına hoş geldiniz. [yayin] ATV Dizileri her yayın döneminde gerçekten farkını ortaya koyuyor ve izleyiciyi sezonlar boyunca peşinden sürüklemeyi başarıyor. Gerek senaryonun akıcılığı, gerek konseptin ve m..

Son Yorumlar