Sadakatsiz 8. Bölüm izle

25 KASıM 2020
Sadakatsiz 8. Bölüm izle
Seyircisiyle buluştuğu her haftanın izlenme oranlarına baktığımızda reyting oranları zirvesinde gördüğümüz dizi Sadakatsiz 8. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz. [yayin] Kanal D kanalının haftanın en zorlu, en rekabeti yüksek günlerinden bir tanesinde hayata geçirdiği Sadakatsiz dizisi sahip olduğu izlenme oranlarıyla..

Masumlar Apartmanı 11. Bölüm izle

24 KASıM 2020
Masumlar Apartmanı 11. Bölüm izle
Ekranlarda seyirciyle buluştuğu her hafta nefes kesen hikayesi ve başarılı geniş oyuncu kadrosuyla çok sevilen dizi Masumlar Apartmanı 11. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz. [yayin] TV ekranlarında gerçekten ihtiyaç olan formatta dizi türlerini bu sezonda görmeye başladık ve TV izlenme oranlarının arttığını gözlemlem..

Çukur 104. Bölüm izle

23 KASıM 2020
Çukur 104. Bölüm izle
Uzun süredir Koçavalıların evinde iplerin gerildiği sürecin ardından Sultan Annenin isteğiyle Yamaç'ın eve geldiği Çukur 104. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz. [yayin] Show TV ekranlarında, dizi severlerin uzun zamandır beklediği Yamaç'ın çukura döndüğü ve ailesiyle birlikte yemek masasına oturmasıyla birlikte Koçav..

Uyanış Büyük Selçuklu 9. Bölüm izle

23 KASıM 2020
Uyanış Büyük Selçuklu 9. Bölüm izle
Tarihimizin en şanlı süreçlerinden bir tanesini ekranlara taşıyarak halkımızda tarih bilinci oluşturan başarılı dizi Uyanış Büyük Selçuklu 9. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz. TRT 1 ekranlarında dönem dizisi rüzgarları son süratla devam ediyor. Bu sezon seyircisiyle buluşan ve ekranlara geldiği ilk bölümünden itiba..

Kefaret 1. Bölüm izle

22 KASıM 2020
Kefaret 1. Bölüm izle
Daha önce konularımızda diziye ait bir çok detaylı bilgileri paylaştığımız sayfamızda şimdi sıra dizinin Kefaret 1. Bölüm izle sayfasında, hoş geldiniz. [yayin] Fox TV ekranlarında Pazar akşamında oluşan boşluğa çok iddialı bir yapım olan Kefaret dizisi yayın hayatına başlıyor. Özellikle dikkat başrol oyuncularıyla v..

Arıza 11. Bölüm izle

22 KASıM 2020
Arıza 11. Bölüm izle
Adrenalini yüksek, aksiyonu bol yapımlar arasında dikkat çeken ve sürükleyici aşk hikayesi bulunan Arıza 11. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz. [yayin] Reyting oranlarına baktığımızda her yayınlandığı günün izlenme oranlarında zirvede yer alan Show TV kanalının Arıza dizisi yine sürpriz dolu sahnelerin yaşandığı yeni..

Son Yorumlar