Melis Sezen Kimdir?

05 KASıM 2020
Melis Sezen Kimdir?
Yaz dizilerinde yer alan oyuncular hakkında dizi severlerin yapacakları araştırmalara cevap niteliğinde oyuncu biyografileri paylaşmaya devam ediyoruz. Özellikle şu sıralar yayınlamakta olduğumuz güzel oyuncu Melis Sezen ile Çarpışma dizisinde yer alan güzel oyuncu Elçin Sangu arasında kıyaslama yapan dizinin fanları s..

Burak Sevinç Kimdir?

30 NISAN 2019
Burak Sevinç Kimdir?
Yaz dizileri sezonuna hazırlık amacıyla Kanal D ekranlarının ilk kozu olan Leke dizisinde erkek baş röl oyuncusu Burak Sevinç Kimdir? Nereli, kaç yaşında, kaç kilo ve evli mi? gibi soruların yer aldığı ayrıca ilk oyunculuk kariyerinden tutun bu zamana kadar hangi dizilerde yer aldığına dair soruların cevapları bu sayfa..

Selahattin Paşalı Kimdir?

27 NISAN 2019
Selahattin Paşalı Kimdir?
Sayfamızda TV ekranlarına yeni başlayan dizilerin oyuncu kadrolarında yer alan ünlüleri tanıtmaya, paylaşmaya özen gösteriyoruz. Bunlardan bir tanesi de Selahattin Paşalı. Genç oyuncu küçük yaşına rağmen kendini başarılı bir şekilde donatmış geleceğin oyuncuları arasında görülen ve gözle görülür seviyede başarılı oyunc..

Gülcan Arslan Kimdir?

04 KASıM 2020
Gülcan Arslan Kimdir?
Uzun yıllar ekranlarda farklı farklı dizilerde görmeye alıştığımız bir oyuncu olan Gülcan Arslan'ın hayatı na dair temel bilgileri paylaşmak istedik. Güzel oyuncu yakın tarihte "Ünlü oyuncu ormana taşındı", "Güzel oyuncu artık ormanda yaşıyor" gibi başlıklarla haber siteleri yer almıştı. Belli bir dönem bu şekilde yaşa..

Gökhan Alkan Kimdir?

25 NISAN 2019
Gökhan Alkan Kimdir?
Yaz dönemi için başlayan dizileri ele aldığımıza gözümüze ilk çarpan ATV kanalında Pazar günleri saat 20:00'da yayınlanan Zengin ve Yoksul dizisi oluyor. Bu dizinin oyuncu kadrosuna baktığımızda Gökhan Alkan ( Karan ) karakteri başarılı performansıyla izleyenleri kendine hayran bıraktırmayı başarıyor. Zengin ve Yoksul..

Aras Aydın Kimdir

06 KASıM 2020
Aras Aydın Kimdir
Artık güneş kendini iyiden iyiye hissettirdiği bu günlerde TV sektöründe de bir dönem arası daha yaklaşıyor. Hal böyle olunca popüler dizilerin sezon arası verdiği saatlerin yerini alacak yaz dönemi dizileri de yayın hayatlarına başlamak için gün sayıyor. Yaz döneminde başlayacak diziler belli olmaya başlayınca bunları..

Son Yorumlar