Furkan Palalı Kimdir

11 KASıM 2020
Furkan Palalı Kimdir
herkese merhaba arkadaşlar. Size, Star TV ekranlarında yeni başlayacak olan "Benim Tatlı Yalanım" dizisinin baş rol oyuncularından Furkan Palalı hakkında kısa kısa bilgiler aktarmak istiyorum. Furkan Palalı kimdir? Furkan Palalı kaç yaşında, Furkan Palalı kaç kilo, Furkan Palalının boyu kaç, Furkan Palalı nereli, Furka..

Aybüke Pusat Kimdir?

11 KASıM 2020
Aybüke Pusat Kimdir?
KavunTV.com'dan herkese merhaba arkadaşlar, size bu sayfamda Aybüke Pusat hakkında bilgiler aktarmak istiyorum. Aybüke Pusat kimdir, kaç yaşında, kaç kilo, boyu kaç, nereli gibi bir çok sorunun cevabı bu sayfamızda ve videomuzdadır. Aybüke Pusat Kimdir? Aybüke Pusat 1995 yılında Ankara'da dünyaya gelmiştir. 1 metre 7..

Ali Ronay Kimdir?

24 MAYıS 2019
Ali Ronay Kimdir?
Artık TV kanallarında yer alan programların arasında yarışma programları olmazsa olmaz bir hal almıştır. Özellikle yurt dışındaki programların Dünya genelinde getirdiği büyük reyting oranlarına ülkemizde yayın yapan TV kanalları da duyarsız kalmıyor doğal olarak. Fox TV ekranlarında size daha önce paylaştığımız The Ta..

Burak Serdar Şenal (Kimse Bilmez Dizisi Pilot Süleyman) Kimdir?

23 MAYıS 2019
Burak Serdar Şenal (Kimse Bilmez Dizisi Pilot Süleyman) Kimdir?
Sizden gelen istekler doğrultusunda oyuncu biyografisi yani tanıtım sayfalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Şimdi sırada bir çok TV ve Film projelerinde önümüze çıkan Burak Serdar Şenal var. Özellikle TV dizilerinde sıkça görmeye alışık olduğumuz yakışıklı oyuncunun Sesli Anlattığımız Tanıtım Videomuzda sayfanın aşa..

Ezgi Eyüpoğlu Kimdir

19 MAYıS 2019
Ezgi Eyüpoğlu Kimdir
Tv-izle.com dan herkese merhaba arkadaşlar, Transfer olduğu diziyle gündeme gelen Ezgi Eyüboğlu biyografisi sayfama hoş geldiniz. Ezgi Eyüpoğlu kimdir, nereli, kaç kilo, göz rengi, kaç yaşında, boyu kaç gibi bir çok sorunun cevabı bu sayfada ve videomuzda. Ezgi Eyüpoğlu Kimdir Ezgi Eyüpoğlu, 1988 yılında İstanbul’da ..

Burcu Özberk Kimdir?

10 EYLüL 2020
Burcu Özberk Kimdir?
Burcu Özberk Kimdir? Arkadaşlar Merhaba :) Haziran ayında başlaması planlanan Afili Aşk dizisinin baş rol oyuncusu Burcu Özberk tanıtım sayfama hoş geldiniz. 12 Aralık 1989 tarihinde, Eskişehirde  dünyaya gelen Burcu Özberk, 53 kilodur ve 1 metre 62 santim boyundadır. Oğlak burcu olan güzel oyuncunun gözleri kahvere..

Son Yorumlar