Emir Elidemir Kimdir? MasterChef Türkiye

10 EYLüL 2020
Emir Elidemir Kimdir? MasterChef Türkiye
Emir Elidemir Kimdir? TV8 ekranlarının en sevilen programlarından olan MasterChef Türkiye 16 kişilik kadrosunda yer alan Emir'e dair kaç yaşında, nereli, kaç kilo, boyu ve kilosu gibi biyografi bilgilerinin hepsi bu sayfamızda. Yarışmadaki kendinden emir tavırlarıyla ve kafasına bağladığı bandanası ile oldukça cool bi..

Ebru Has Kimdir MasterChef Türkiye

17 AğUSTOS 2020
Ebru Has Kimdir MasterChef Türkiye
MasterChef Türkiye yarışmasının son 16'ya kalan iddialı yarışmacılardan bir tanesi olan Ebru Has Kimdir sayfasına hoş geldiniz.Ebru Has nereli, kaç yaşında, evli mi?, ne iş yapıyor gibi soruların cevapları sayfamızda! TV8 ekranlarında programın son eleme yarışmasında 16 kişilik kadroya katılmaya hak kazanan Ebru, yapt..

Barbaros Yoloğlu Kimdir

16 AğUSTOS 2020
Barbaros Yoloğlu Kimdir
MasterChef Türkiye Barbaros Yoloğlu kimdir? kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor sorularınıza cevap bu sayfada! MasterChef Türkiye yarışmasının içinde bulunduğumuz sezonun en iddialı yarışmacılarından bir tanesi olan ve kendinden emin tavırlarıyla dikkat çeken Barbaros Yoloğlu hakkında kısa bilgiler aktarmak istedik. B..

Rıza Kocaoğlu Kimdir

10 EYLüL 2020
Rıza Kocaoğlu Kimdir
Rıza Kocaoğlu Kimdir, nereli, kaç yaşında gibi soruların cevabını bulabileceğiniz sayfamıza hoş geldiniz. Rıza Kocaoğlu'nu kendi gözümden kısaca anlatmak istersem yer aldığı yapımlarda başrol oynamıyor fakat en az başrol oyuncusu kadar konuşuluyor canlandırdığı karakterlerle. Bu her oyuncunun başarabileceği bir şey ol..

Survivor Şaziye İvegin Üner Kimdir?

10 ŞUBAT 2020
Survivor Şaziye İvegin Üner Kimdir?
Kariyerine baktığımızda bir birinden önemli başarıların yer aldığı önemli bir isim olarak öne çıkan "Survivor Şaziye İvegin Üner Kimdir" sayfamıza hoş geldiniz. Survivor ünlüler takımının kadınları arasında bence en başarılı olacağını tahmin ettiğim isim Şaziye İvegin Üner olur diye düşünüyorum. Sizin düşünceniz nedir?..

Survivor Mert Öcal Kimdir?

10 ŞUBAT 2020
Survivor Mert Öcal Kimdir?
Yayınlandığı gün ve saatlerde soluksuz izlenen ve kıyasıya rekabetin yaşandığı survivor 2020'nin en merak edilen yarışmacılarından "Survivor Mert Öcal Kimdir" sayfamıza hoş geldiniz.Bu sayfamızda Mert Öcalın kısa kısa hayatına dair biyografi bilgilerine yer vereceğiz. Örneğin; Mert Öcal kaç yaşında, kaç kilo, nereli, n..

Sponsor Bağlantılar

Son Yorumlar