Selahattin Paşalı Kimdir?

27 NISAN 2019
Selahattin Paşalı Kimdir?
Sayfamızda TV ekranlarına yeni başlayan dizilerin oyuncu kadrolarında yer alan ünlüleri tanıtmaya, paylaşmaya özen gösteriyoruz. Bunlardan bir tanesi de Selahattin Paşalı. Genç oyuncu küçük yaşına rağmen kendini başarılı bir şekilde donatmış geleceğin oyuncuları arasında görülen ve gözle görülür seviyede başarılı oyunc..

Gülcan Arslan Kimdir?

04 KASıM 2020
Gülcan Arslan Kimdir?
Uzun yıllar ekranlarda farklı farklı dizilerde görmeye alıştığımız bir oyuncu olan Gülcan Arslan'ın hayatı na dair temel bilgileri paylaşmak istedik. Güzel oyuncu yakın tarihte "Ünlü oyuncu ormana taşındı", "Güzel oyuncu artık ormanda yaşıyor" gibi başlıklarla haber siteleri yer almıştı. Belli bir dönem bu şekilde yaşa..

Gökhan Alkan Kimdir?

25 NISAN 2019
Gökhan Alkan Kimdir?
Yaz dönemi için başlayan dizileri ele aldığımıza gözümüze ilk çarpan ATV kanalında Pazar günleri saat 20:00'da yayınlanan Zengin ve Yoksul dizisi oluyor. Bu dizinin oyuncu kadrosuna baktığımızda Gökhan Alkan ( Karan ) karakteri başarılı performansıyla izleyenleri kendine hayran bıraktırmayı başarıyor. Zengin ve Yoksul..

Benimle Söyle Yarışması Nasıl Katılırım? Başvuru Formu

17 NISAN 2019
Benimle Söyle Yarışması Nasıl Katılırım? Başvuru Formu
Benimle söyle nasıl başvururum, benimle söyle yarışmasına nasıl katılırım, benimle söyle başvuru formu doldurmak istiyorum diyorsanız doğru sayfadasınız. Benimle Söyle Yarışması Başvuru Formu için TIKLA Benimle Söyle Canlı izlemek isteyenler sayfamızda Fox TV sayfasını ziyaret edebilir. Fox TV ekranlarının 2019 yazı..

Benim Tatlı Yalanım Oyunları Kimler, Oyuncu Kadrosu

08 NISAN 2019
Benim Tatlı Yalanım Oyunları Kimler, Oyuncu Kadrosu
Yavaş yavaş büyük diziler için sezon sonuna yaklaşıyorken bu süreçte boşta kalan yayın akışları için yaz mevsiminde izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan yapımlarda kendilerini göstermeye başladı. Star TV'nin eğlenceli içeriğiyle izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan "Benim Tatlı Yalanım" dizisi hakkında detaylı bilgilere..

Jet Sosyete Neden Yayınlanmadı?

04 NISAN 2019
Jet Sosyete Neden Yayınlanmadı?
Kendi gününde ve kendi saatinde ekranlarda yayınlanmayınca seyirci kitlesi tarafından acaba final mi yapıyor söylentilerine yol açtı. Durum tam da böyle olunca bu dedikodulara cevap niteliğinde bir açıklama geldi dizinin senaristi Gülse Birsel'den. Gülse Birsel dizinin hem senaristliğini hemde baş rol oyunculuğunu üstl..

Son Yorumlar