Gökhan Alkan Kimdir?

25 NISAN 2019
Gökhan Alkan Kimdir?
Yaz dönemi için başlayan dizileri ele aldığımıza gözümüze ilk çarpan ATV kanalında Pazar günleri saat 20:00'da yayınlanan Zengin ve Yoksul dizisi oluyor. Bu dizinin oyuncu kadrosuna baktığımızda Gökhan Alkan ( Karan ) karakteri başarılı performansıyla izleyenleri kendine hayran bıraktırmayı başarıyor. Zengin ve Yoksul..

Benimle Söyle Yarışması Nasıl Katılırım? Başvuru Formu

17 NISAN 2019
Benimle Söyle Yarışması Nasıl Katılırım? Başvuru Formu
Benimle söyle nasıl başvururum, benimle söyle yarışmasına nasıl katılırım, benimle söyle başvuru formu doldurmak istiyorum diyorsanız doğru sayfadasınız. Benimle Söyle Yarışması Başvuru Formu için TIKLA Benimle Söyle Canlı izlemek isteyenler sayfamızda Fox TV sayfasını ziyaret edebilir. Fox TV ekranlarının 2019 yazı..

Benim Tatlı Yalanım Oyunları Kimler, Oyuncu Kadrosu

08 NISAN 2019
Benim Tatlı Yalanım Oyunları Kimler, Oyuncu Kadrosu
Yavaş yavaş büyük diziler için sezon sonuna yaklaşıyorken bu süreçte boşta kalan yayın akışları için yaz mevsiminde izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan yapımlarda kendilerini göstermeye başladı. Star TV'nin eğlenceli içeriğiyle izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan "Benim Tatlı Yalanım" dizisi hakkında detaylı bilgilere..

Jet Sosyete Neden Yayınlanmadı?

04 NISAN 2019
Jet Sosyete Neden Yayınlanmadı?
Kendi gününde ve kendi saatinde ekranlarda yayınlanmayınca seyirci kitlesi tarafından acaba final mi yapıyor söylentilerine yol açtı. Durum tam da böyle olunca bu dedikodulara cevap niteliğinde bir açıklama geldi dizinin senaristi Gülse Birsel'den. Gülse Birsel dizinin hem senaristliğini hemde baş rol oyunculuğunu üstl..

Zalim İstanbul Dizisi Oyuncuları Kadrosu

28 MART 2019
Zalim İstanbul Dizisi Oyuncuları Kadrosu
Kanal D ekranlarında yaz döneminde yayın hayatın start verecek olan Zalim İstanbul dizisinden yayınlanan ilk resim ve oyuncu kadroları bilgisinden sonra iddialı bir dizi olacağı sinyallerini vermişti açıkçası. Hemen ardından yayınlanan ilk fragman ile yaz döneminde en çok konuşulacak olan dizilerin başında geleceği şüp..

Aras Aydın Kimdir

06 KASıM 2020
Aras Aydın Kimdir
Artık güneş kendini iyiden iyiye hissettirdiği bu günlerde TV sektöründe de bir dönem arası daha yaklaşıyor. Hal böyle olunca popüler dizilerin sezon arası verdiği saatlerin yerini alacak yaz dönemi dizileri de yayın hayatlarına başlamak için gün sayıyor. Yaz döneminde başlayacak diziler belli olmaya başlayınca bunları..

Son Yorumlar