Şampiyon Dizisi

10 HAZIRAN 2019
Şampiyon Dizisi
Arkadaşlar merhaba, TRT ekranlarında son zamanları baz alacak olursak eğer yayına giren en iddialı yapımlardan bir tanesi olarak ifade edilebilecek bir dizi olan "Şampiyon" dizisi hakkında size merak ettiğiniz ne varsa paylaşmak istiyorum. Şampiyon Dizisi Oyuncu Kadrosu, Yapım ve Yönetmen Kimler? Şu sıralar TRT 1..

Efsane Aile - Fox TV Canlı izle

02 HAZIRAN 2019
Efsane Aile - Fox TV Canlı izle
Fox TV'nin yaz sezonu için hazırlamış olduğu içerikler tam tamamlandı derken son anda "Efsane Aile" şaka programıyla bombayı patlattı diyebiliriz tabiri caizse. Şinasi Yurtsever ve Sinan Çalışkanoğlu'nun hali hazırda benzer formatta bir program sunduklarını ve oldukça sevildiklerini biliyoruz, yapım bu durumu çok iyi d..

Kapanmadan Kazan - Star TV

31 MAYıS 2019
Kapanmadan Kazan - Star TV
Star TV'nin yaz sezonu boyunca izleyicilerine nasıl bir yayın akışı planlaması yaptığını hazırlamış olduğu tanıtım video klibiyle twitter hesabından paylaştı. Bu programlar arasında Alp Kırşan'ın yer aldığı "Kapanmadan Kazan" bir nevi yarışma programı dikkat çekti. Kapanmadan Kazan - Star TV izle Alp Kırşan'ın se..

Furkan Palalı Kimdir

11 KASıM 2020
Furkan Palalı Kimdir
herkese merhaba arkadaşlar. Size, Star TV ekranlarında yeni başlayacak olan "Benim Tatlı Yalanım" dizisinin baş rol oyuncularından Furkan Palalı hakkında kısa kısa bilgiler aktarmak istiyorum. Furkan Palalı kimdir? Furkan Palalı kaç yaşında, Furkan Palalı kaç kilo, Furkan Palalının boyu kaç, Furkan Palalı nereli, Furka..

Aybüke Pusat Kimdir?

11 KASıM 2020
Aybüke Pusat Kimdir?
KavunTV.com'dan herkese merhaba arkadaşlar, size bu sayfamda Aybüke Pusat hakkında bilgiler aktarmak istiyorum. Aybüke Pusat kimdir, kaç yaşında, kaç kilo, boyu kaç, nereli gibi bir çok sorunun cevabı bu sayfamızda ve videomuzdadır. Aybüke Pusat Kimdir? Aybüke Pusat 1995 yılında Ankara'da dünyaya gelmiştir. 1 metre 7..

Afilli Aşk Canlı izle

25 MAYıS 2019
Afilli Aşk Canlı izle
Ekranların çok sevilen dizilerinden biri olan "Afilli Aşk Canlı izle" sayfasına hoş geldiniz. [yayin] Kanal D Canlı izle Yaklaşan yaz dönemi için bütün TV kanalları hazırlıklarını hız kesmeden sürdürmeye devam ediyor ve projeler yavaş yavaş izleyicilerin beğenisine ve tanıtılmaya başlıyor. Bunlardan bir tanesi de Ka..

Son Yorumlar