BJK TV

20.10.2021

Ülkemizin en büyük spor kulüplerinden bir tanesi olan Beşiktaş Spor Kulübüne ait olan BJK TV Canlı izle sayfasına hoş geldiniz.

Beşiktaş Spor Kulübüne ait ağırlıklı olarak futbol fakat bunun yanı sıra Basketbol, voleybol, yüzme, tenis ve olimpik dalları da içeren yayın politikalarıyla Beşiktaş Kulübü taraftarlarının kulübe ait bütün aktiviteleri takip edebiliyorlar.

Özellikle futbol kulübüne verdiği pozitif ayrımcılıkla kulübün transfer haberlerini, idmanlarını, teknik heyetin röportajlarını, futbolcuların sağlık durumları gibi taraftarların üzerinde durduğu önemli noktaları TV karşısında izleyenlere sunuluyor. Taraftarın izlerken en keyif aldığı içerikler ise futbol takımına transfer olmuş efsanevi isimlerin video klipleri ve eskilerin unutulmayan efsane maçları oluyor kuşkusuz. O maçları izlerken her ne kadar geçmişte olduğunu, canlı olmadığını bilsenizde sizi o an a götürüyor gibi oluyor ve taraftarlarına tekrar o coşkuyu hissettirebiliyor.

Çeşitli yapmış oldukları yarışma programlarıyla taraftarın BJK'nin tarihine ait bilgileriyle sordukları soruların cevapları aranıyor ve ödül olarak çeşitli Kartal Yuvası ödülleri veriliyor. Buna örnek hediye çekleri, imzalı formalar vs.

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?