Bereket TV

31.07.2021

< / > Sitene Ekle
Sitene Bereket TV Canlı izle, Yayın Akışı ve Frekansları Canlı Yayını ekle..

Çiftçimizin bereketli tarımlar geçirmesi adına her zaman bilinçli ve öğretici yayınlarıyla izleyenlerine hitap eden Bereket TV Canlı izle sayfasına hoş geldiniz.

Bereket TV Yayın Akışı bölümünde; Arının Bereketi - Arının Islah Projesi, Tarım Sözlüğü - İyi Tarım Uygulamaları, Belgesel Kuşağı, Gündemin Bereketi, Sağlığın Bereketi, Baş Çoban, Fuar Saati, Zirai Hava Durumu, Bir Kişi Bir Ürün, Toprağın Şifası, Balıkçı Teknesi, Altın Kümes, Arı Kadınlar, Hayvan Pazarı, Kanatlı Dünyası, Hayvancılık Rehberi, Arıcılık gibi programlar yer almaktadır.

Çiftçinin yani toprakla uğraşan ve ekmeğini topraktan hayvancılıktan kazanan her kimse varsa onu ilgilendiren yayınlarıyla bu toplumun her kesimine hitap eden Bereket TV özellikle Arıcılar tarafından yakından takip edilmekte. Arıcılığın bütün püf noktalarını, ıslah çalışmalarını, hangi iklimlerde hangi zamanlarda bulundurulması gerektiğine dair bütün detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

Bereket Tv Uydu Frekans Bilgileri
Frekans: 12130
Sembol: 27500
FEC: 5/6
Polar: h

Bereket Tv Frekansları:
Uydu: Turksat 4A
Frekans: 12379.50 MHz
Polarizasyon: Dikey (Vertical)
Symbol Rate: 27500 ksps
FEC: 3/4

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Canlı TV Yayını izle

Günümüz dünyası bildiğiniz gibi artık dijitalleşme sürecinin nirvanasını yaşamakta. Bu dijitalleşme sürecine belki de en hızlı ayak uyduran sektörlerden bir tanesi hiç şüphesiz Televizyondur. Tüm TV kanalları bir arada Tv izlemek için sadece ekran karşısına oturup elimizde kumanda ile zaplama manzarası artık hafızalardan silindi. Artık her an, canınız ne zaman isterse hangi programı izlemek veya kanallar hakkında bilgi edinmek isterseniz Bilgisayar, Tablet veya telefondan mobil tv ile bütün televizyon kanalları için KavunTV.com a girerek dilediğiniz gibi gezinebilirsiniz. 2020 yılının En popüler olan kanalları Star TV, Show TV, TV8, Atv, TRT1, TRT Spor, TRT Belgesel, TRT Haber, NTV, A Haber, Halk TV, Kanal D, CNN Türk, Habertürk, Fox TV HD ve daha fazlası mevcut olan sitemizde bu kanallara ait tv yayın akışı bilgilerini de takip edebilrsiniz. Bunların arasında Haber, Spor, Müzik, Belgesel, Dini, Sinema ve Yerel Kanalları bulabilirsiniz. KavunTV.com olarak her zaman farkındalık oluşturmayı hedeflediğimizden sadece canlı tv izleme hizmeti sunmayıp bunun yanında TV dünyasına ait yayın akışı, TV frekansları, TV haberleri (diziler, programlar ve oyuncu biyografileri gibi) de ziyaretçilerimizle paylaşarak beğenilerine sunuyoruz. Üstelik tüm bu hizmetler tamamen ücretsiz ve bedava.
Bakınız; Kişisel Verilerin Korunması & Çerez Politikası

Uslumedya uslumedya Tarafından kodlanmıştır.