Bereket Hayvancılık

31.07.2021

< / > Sitene Ekle
Sitene Bereket Hayvancılık TV Canlı izle Canlı Yayını ekle..

Ülkemizde hayvancılık yapan veya hayvancılığa ilgi duyan her kim varsa yakından takip ettiği en önemli kanallardan bir tanesi olan Bereket Hayvancılık TV Canlı izle sayfasına hoş geldiniz.

Tamamen hedef kitlesi olan hayvancılık üzerine doğru ve geniş yelpazede yaptıkları başarılı yayın politikasıyla bu alanda gerçekten farklı bir yere sahip TV kanalıdır.

Bereket Radyo ve Televizyon gurubu çatısı altında 2004 yılında kurulan kanalın programlarında yer alan isimler alanında uzman kişilerden oluşmaktadır.

Özellikle şehir hayatının gereksiz kalabalığından ve yoruculuğundan sıkılmış ve şehirden köye göç etmeyi düşünen şehirlilerin önemli bir bölümünün bu konularda bilgi sahibi olmaları adına can kulağı ile izledikleri kanallardan bir tanesidir Bereket Hayvancılık TV kanalı.

Bereket Hayvancılık TV Yayın Akışı bölümünde: Arıcılık Sohbetleri, Altın Kümes, Benim Çiftliğim, Hayvan ve Sağlık, Hayvancılık Eğitimi, Hayvancılık Rehberi, Sürü Lideri, Çobanın Sesi, Taklacı, Hayvan Pazarı, Kanatlı Dünyası, Arıcılık Saati, Arıcının Bereketi gibi programlar yer almaktadır.

Bereket Hayvancılık Tv Uydu Frekansları
Frekans: 12379
Sembol: 27500
FEC: 3/4
Polar: v

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Canlı TV Yayını izle

Günümüz dünyası bildiğiniz gibi artık dijitalleşme sürecinin nirvanasını yaşamakta. Bu dijitalleşme sürecine belki de en hızlı ayak uyduran sektörlerden bir tanesi hiç şüphesiz Televizyondur. Tüm TV kanalları bir arada Tv izlemek için sadece ekran karşısına oturup elimizde kumanda ile zaplama manzarası artık hafızalardan silindi. Artık her an, canınız ne zaman isterse hangi programı izlemek veya kanallar hakkında bilgi edinmek isterseniz Bilgisayar, Tablet veya telefondan mobil tv ile bütün televizyon kanalları için KavunTV.com a girerek dilediğiniz gibi gezinebilirsiniz. 2020 yılının En popüler olan kanalları Star TV, Show TV, TV8, Atv, TRT1, TRT Spor, TRT Belgesel, TRT Haber, NTV, A Haber, Halk TV, Kanal D, CNN Türk, Habertürk, Fox TV HD ve daha fazlası mevcut olan sitemizde bu kanallara ait tv yayın akışı bilgilerini de takip edebilrsiniz. Bunların arasında Haber, Spor, Müzik, Belgesel, Dini, Sinema ve Yerel Kanalları bulabilirsiniz. KavunTV.com olarak her zaman farkındalık oluşturmayı hedeflediğimizden sadece canlı tv izleme hizmeti sunmayıp bunun yanında TV dünyasına ait yayın akışı, TV frekansları, TV haberleri (diziler, programlar ve oyuncu biyografileri gibi) de ziyaretçilerimizle paylaşarak beğenilerine sunuyoruz. Üstelik tüm bu hizmetler tamamen ücretsiz ve bedava.
Bakınız; Kişisel Verilerin Korunması & Çerez Politikası

Uslumedya uslumedya Tarafından kodlanmıştır.