AV TV

04.07.2020

Ülkemizde son yıllarda yaban hayatı ve avcılık ile yayın yapan kanallar sayısında artış görülmektedir. Bunun sebebi Türkiye'de ve dünyada avcılık ile ilgilenen insanların sayısının her geçen gün artmasıyla orantılı bir durumdur. Av TV Canlı izle sayfasımızda tam bu kitle için hayata geçiriliyor.

Av TV kanalında birbirinden heyecanlı, nefes kesen ve zaman zamanda gerilim sağlayan av sparlarını izleyebilirsiniz. Eğer TV kanallarınız arasında AV TV yoksa sayfamızın aşağısında vereceğimiz frekans bilgileriyle kanallarınız arasına dahil edebilirsiniz.

Av TV Yayın Akışı programları;

Turgay İnanç Balıkta, Yaman Avcının Postası, Kerim Güneş İle Ekip İşi, Ankara Postası, Tezcan Avcılar Avda, Serdar Bakal'la Trakyada Av, Kayseri Av Postası, Cengiz Başkan İle Gündem Özgür, Kırmızı İle 212, Doğa ve Av Spor Sporları, Balık Peşinde - Ali Cansın İnanç, Murat Seçkin İle Seçkin Avlar, Engin Dağlı ile Dağlı Dağlarda, Barış Taşkın'la Marmara Avcıları, Serkan Keskin İle Keskin Team, Cem Kaptanla Balıklama, Ender Ateş İle Doğada Özgürsün, Av Deryası, Avcıdan Gelenler, Yaman Avcının Postası, Sektör Analiz, Belgesel Kuşağı, Fuar Günlüğü

Bu programlarda balık avları izle, kuş avı izle, ördek avı izle, av köpeği ile avcılık izle, balık tutma izle, balık avı izle, domuz avı izle, geyik avları izle ve dağ keçisi avları izleyebilirsiniz.

Ayrıca diğer av videoları izleyebileceğiniz kanalımız Yaban TV izle

Av TV Frekans Bilgileri

Frekans: 12685 Sembol: 27500 FEC: 5/6 Polar: h

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Sponsor Bağlantılar

Diğer Kanallar

Son Haberler

Tövbeler Olsun Canlı izle Tövbeler Olsun Canlı izle
iyi günde kötü günde canlı izle iyi günde kötü günde canlı izl..
Çatı Katı Aşk Canlı izle Çatı Katı Aşk Canlı izle
Perşembe 20:00

Yapılan Yorumlar