ATV

13.07.2020

ATV Canlı HD izle Telif Hakkı Nedeniyle Kaldırıldı

ATV Canlı HD izle kanalı hak sahipleri tarafından yapılan telif hakkı bildirimi sonrası sitemizden kaldırılmıştır. ATV Canlı HD izle kanalını izlemek istiyorsanız kanalın kendi internet adresinden yayını izleyebilirsiniz.

ATV Canlı Yayını, Kanalın İsteği Üzerine Sitemizden Kaldırılmıştır.

Türk televizyon tarihinin en köklü tv kanallarından bir tanesi olan ATV sayfasına hoş geldiniz. Ulusal anlamda yayın yapan kanallar arasında mutlak göz gezdirdiğimiz kanalların en başında gelir. Her sezon birbirinden renkli, birbirinden heycanlı projeleriyle her zaman kendisinden söz ettirmeyi başarmıştır ATV.

Özellikle geçtiğimiz sezonda Hercai dizisi sadece ülkemiz sınırlarında değil tüm dünyada ses getirecek bir izlenme oranıyla ATV'nin bir kez daha başarısına başarı katmıştır.

ATV'yi Kim Kurdu, Ne Zaman Açıldı?

Kısaltma adı ATV olsa da kanalın açılımı Aktüel TV olarak 9 Eylül 1992'de test yayınına başladı ve bu süreçten yaklaşık 1 yılın akabininde normal yayın hayatına başlayarak ilk adımını atmış oldu. Kanalın kuruluşunda Dinç Bilgin'in imzası var fakat kurulduğu günden günümüze gelene kadar bir çok kez el değiştiren ATV şuanda Turkuaz Medya Grubuna ait olarak yayın hayatına devam ediyor.

ATV Yayın Akışı; ATV denildiğinde aklıma ilk gelen efsane sloganları "Dizi ATV'de izlenir" oluyor. Uzun bir dönem gerçekten bu sloganın hakkını veren ATV yapmış olduğu birbirinden heycanlı ve sürükleyici dizilerle izleyici kitlesini genişleterek kendini TV izlemek isteyenlerin vazgeçilmesi haline getirmeyi başardı.

Kanalın gündüz kuşağının vazgeçilmezleri arasında "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programı geliyor kesinlikle. Ülke genelinde kör düğümü haline gelen sorunları tek tek irdeleyerek geniş bir araştırma neticesinde çözüme ulaştırmayı hedefleyen başarılı bir yapım olarak yerini koruyor.

Benim şu an ki yayın akışındaki mevcut diziler arasında favorim ise "Bir Zamanlar Çukurova" isimli dizi yer alıyor.

Kanalın canlı yayınlarını izlemek ve resmi sitesini ziyaret etmek isterseniz tıklayınız.

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Sponsor Bağlantılar

Diğer Kanallar

Son Haberler

Tövbeler Olsun Canlı izle Tövbeler Olsun Canlı izle
iyi günde kötü günde canlı izle iyi günde kötü günde canlı izl..
Çatı Katı Aşk Canlı izle Çatı Katı Aşk Canlı izle
Perşembe 20:00

Yapılan Yorumlar