Artı TV

< / > Sitene Ekle
Sitene Artı TV Canlı izle Canlı Yayını ekle..

"Tarafsız ve doğru haberin adresi Ötekileştirmeyen diliyle toplumun ortak sesi" Sloganı ile ziyaretçilerini karşılayan Artı TV Canlı izle sayfasındasınız hoş geldiniz. Türkiye'de yayın yapan önemli haber kanallarından bir tanesi olan Artı TV, 17 Mart 2017 tarihinde kurulmuştur.

Halkın geniş kitlesinden izleyici kitlesi bulunan kanalın yayın akışında bir çok tanınan ismi görmek mümkündür. Sadece siyaset değil kültür sanat, sağlık, ekonomi gibi konuların detaylıca ele alındığı programları izlemeniz mümkündür. Bir çok yerli ve yabancı akademisyenlerin programlarda yer aldığını ve ülke gündemine dair konuların tartışıldığı izlenmesi gereken bir kanaldır.

Artv Tv'de yayınlanan bazı programlar; Nazım Alpman'la gün başlıyor, Pınar Mansuroğlu'ya Haber Aktüel, Fehim Işık'la Artı Doğu, Aris Nalcı'yla Artı Avrupa, Özge Doğan'la Sokağın Ritmi, Ahmet Nesin'le Ustura, İbrahim Mayda'yla Sağlıklı Yaşam, Betin Güneş'le Pazar Konseri, Ayşe Çavdar'la Mevzu Ciddi, Nurseli Gözüaçık'la Gezen Bilir, Erk Acarer'le Haber Peşinde.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Sponsor Bağlantılar

Diğer Kanallar

Son Haberler

Ayvaz Şef'le Mutfağım Şahane Canlı izle Kanal 7 Ayvaz Şef'le Mutfağım Şahane C...
Zemheri Canlı izle ShowTV Zemheri Canlı izle ShowTV
 la Şerife Canlı izle  la Şerife Canlı izle
Pazartesi 12:15

Yapılan Yorumlar