ARB Güneş TV

04.07.2020

Çocuklar üzerine yayın hayatına başlayan Azerbaycan ülkesinde bir ilk olan televizyon kanalı olan ARB Güneş TV Canlı izle sayfasına hoş geldiniz.

Azerbaycan medyası üzerinde büyük bir etkisi olan ARB Medya Grubu çatısına dahil olduktan sonra çocuklar üzerine yapılan yayınların yelpazesini iyice geliştiren kanalın bu ülkede en çok izlenen çizgi film içerikli çocuk kanalı olduğunu belirtmeliyiz. Öyle ki kanalın hazırlamış olduğu ve bazı ülkelerin sevilen çizgi filmlerinden derlenen programları günde çok fazla oranda çocuk severek izlemektedir.

ARB Güneş TV'nin dünyadaki diğer çocuk kanallarından ayıran her gün sadece 15 dakika çocuklar için hazırlanan haber programı vardır ve çok güzel bir detay olarak yer alır.

ARB Güneş TV Yayın Akışı:

Kiçikdən-böyüyə, Buludu tutan qurbağa, Ayı və dələnin hədiyyəsi, Mən məktəbli ikən, Biz gələcəyik, Fil balası Lulu, Ağıllı tısbağa və tənbəl tülkü, Ucsuz-bucaqsız kainat, Təbiət və biz, Açıq havada rəsm çəkmək, Heyvanların quyruğu ve Səmanın otağı gibi birbirinden eğlenceli çizgi filmleri mevcuttur.

Azerbaycan televizyon kanalları sayfamızda bu ülkeye ait tv kanallarını sizlerle paylaşmaya hız kesmeden devam edeceğiz bizi takip edin!

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Sponsor Bağlantılar

Diğer Kanallar

Son Haberler

Tövbeler Olsun Canlı izle Tövbeler Olsun Canlı izle
iyi günde kötü günde canlı izle iyi günde kötü günde canlı izl..
Çatı Katı Aşk Canlı izle Çatı Katı Aşk Canlı izle
Perşembe 20:00

Yapılan Yorumlar