ARB 24 TV

31.07.2021

< / > Sitene Ekle
Sitene ARB 24 TV Canlı izle Canlı Yayını ekle..

Azerbaycan'ın en kökli televizyon kanallarından bir tanesi olan Arb 24 TV'nin ilk kuruluş tarihi 2010 yılına dayanıyor fakat kurulduğu dönemde Türkel TV olarak yayın hayatına başlıyor ve ARB Medya Grubu haricinde yayınlarını yapmaktaydı. Bu süreçte kendisinden çok söz ettirmeyen kanal Arb TV bünyesine dahil olunca kanalın adı Arb 24 TV olarak revize edildi ve Azerbaycan'ın en çok izlenen Haber içerikli tematik kanalı olarak yerini aldı.

Sadece Azerbaycan özelinde haberlere yer verilmemekte birlikte Türk dünyasını yakından ilgilendiren her ne konu varsa kanalın çeşitli tartışma ve söyleyişi programlarında ele alınarak gündeme getirilmektedir.

Sitemizde ARB 24 TV Canlı izle servisimiz bu sayfa ile hayata geçmiştir. Sizde nerden isterseniz TV-izle.com a girerek sağ üst bölümde bulunan site içi arama kısmından veya Azerbaycan bayrağına tıklayarak azerice yayın yapan kanallardan seçip izleyebilirsiniz.

ARB 24 TV Yayın Akışı Programları:

ARB24 XƏBƏRLƏR, RƏSMİ VƏ SİYASİ XƏBƏRLƏR, Hİ-TECH, YERLİ MƏTBUATIN XÜLASƏSİ, BUSİNESS-ART, İDMAN, BİRJA VAXTI, ASAN VAXT, MALİYYƏ TEXNOLOGİYASI, AQRO BİZNES, MƏZƏNNƏ, MÜZAKİRƏ VAXTI, AQRO BİZNES ve BANK VAXTI gibi programlar ön plana çıkmaktadır.

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Canlı TV Yayını izle

Günümüz dünyası bildiğiniz gibi artık dijitalleşme sürecinin nirvanasını yaşamakta. Bu dijitalleşme sürecine belki de en hızlı ayak uyduran sektörlerden bir tanesi hiç şüphesiz Televizyondur. Tüm TV kanalları bir arada Tv izlemek için sadece ekran karşısına oturup elimizde kumanda ile zaplama manzarası artık hafızalardan silindi. Artık her an, canınız ne zaman isterse hangi programı izlemek veya kanallar hakkında bilgi edinmek isterseniz Bilgisayar, Tablet veya telefondan mobil tv ile bütün televizyon kanalları için KavunTV.com a girerek dilediğiniz gibi gezinebilirsiniz. 2020 yılının En popüler olan kanalları Star TV, Show TV, TV8, Atv, TRT1, TRT Spor, TRT Belgesel, TRT Haber, NTV, A Haber, Halk TV, Kanal D, CNN Türk, Habertürk, Fox TV HD ve daha fazlası mevcut olan sitemizde bu kanallara ait tv yayın akışı bilgilerini de takip edebilrsiniz. Bunların arasında Haber, Spor, Müzik, Belgesel, Dini, Sinema ve Yerel Kanalları bulabilirsiniz. KavunTV.com olarak her zaman farkındalık oluşturmayı hedeflediğimizden sadece canlı tv izleme hizmeti sunmayıp bunun yanında TV dünyasına ait yayın akışı, TV frekansları, TV haberleri (diziler, programlar ve oyuncu biyografileri gibi) de ziyaretçilerimizle paylaşarak beğenilerine sunuyoruz. Üstelik tüm bu hizmetler tamamen ücretsiz ve bedava.
Bakınız; Kişisel Verilerin Korunması & Çerez Politikası

Uslumedya uslumedya Tarafından kodlanmıştır.