Yaban TV Canlı HD izle - Canlı TV izle
Türkiye Azerbeycan Kıbrıs TV Kanalları

Yaban TV

Şuanda Yayında Olanlar

Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Kanal Bilgileri

İsim Yaban TV
Kategori Belgesel
Genel Merkezi İstanbul
İletişim info@yabantv.com
Telefon 0 212 324 47 91

Ülkemizde avcılık sporu son dönemde oldukça gelişti ve bu konularda ülke genelinde çeşitli organizasyonlar düzenlenerek avcıların bir araya gelmesi sağlanıyor. Avcu kulüpleri tarafından organize edilen avcıların bir araya gelmesiyle daha verimli av mevsimi nasıl elde edilir, doğaya karşı nasıl davranmalıyız, kaçak avcılıkla mücadele gibi bir çok konular tartışılıyor. Tam da bu pozisyonda Yaban TV devreye giriyor. Bu organizasyonlara katılamayanlar için TV hizmeti sağlayarak Yaban TV Canlı izlemek isteyenlere başarılı bir hizmet sunuyor.

Avcıların doğru avlanması, bilinçlenmesi ve kaçak avcılığın önüne geçilmesi hususunda yaptıkları yayınlarla bu alanda önemli adımlar atıyor Yaban TV ekibi. Ayrıca yurt içi ve yurt dışı av videolarını gönderen yaban severlerin görüntülerini de yaban tv'den takip edebilirsiniz. Yaban TV'nin köpek ile avları çok heyecanlı oluyor. Yaban TV ördek avı, geyik avı, domuz avı, dağ keçisi avları da seyir zevki yüksek dakikalar yaşatıyor.

Yaban TV'de avcılar için shopping bölümü de oldukça aktif ve başarılı bir şekilde sürdürülüyor. Avcıların çıktıkları avda kendilerini en rahat hissedebilecekleri ve hareket etmelerini engelleyici eşyaları ve gereçleri Yaban TV ekranlarında satışı gerçekleşiyor.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?