TV264

< / > Sitene Ekle
Sitene TV264 Canlı izle Canlı Yayını ekle..

Sakarya'nın şu anda yayında olan, sadece Sakarya iline yönelik yayınlar yapan tek yerel televizyonu TV264 kanalı sayfasına hoş geldiniz.

Sayfamızda Türkiye'ye ait ilk yerel TV kanalını Sakarya'ya ait olanı yayınlamamdaki sebep tabi ki Sakarya'lı olmamdan kaynaklanıyor. Özellikle Sakaryaspor'a gönül verenlerin yakından takip ettiği, Sakaryaspor'a dair önemli haberlerin ve bilgilerin yayınlandığı / tartışıldığı programlarla şehrin spor gündemi ele alınıyor.

- TV264 Canlı izle sayfasında bulabileceğiniz diğer programlar arasında ön plana çıkan Turgay Özbalkanlı ile "Dök içini rahatla" yer alıyor. Halkın arasında dolaşıp halkın derdine, neşesine, şikayetlerini kısacası fikirlerine mikrofon uzatarak izleyenlerine aktarıyor ve çok uzun zamandır şehrin medyasında bilinen yüz olduğu için çok kabul görüyor.

- Spor 264 programı ise Sakaryaspor maçları öncesinde sonrasında, maç bitiminde yaptıkları röportajlarla. Teknik heyet, yönetim ve futbolculara uzattıkları mikrofonla izleyenlerine bu konuda başarılı bir yayın sunmaktadır.

TV264 Frekans Bilgileri

Uydu Adı : Türksat 4A

Frenkans : 12245 MHz

Polarizasyon : Yatay

Sembol Oranı : 27500 Ksym/s

FEC : 5/6

Dsmart : 264. Kanal

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Sponsor Bağlantılar

Diğer Kanallar

Son Haberler

Gel Dese Aşk Canlı izle Gel Dese Aşk Canlı izle
Babil Canlı izle StarTV Babil Canlı izle StarTV
Cuma 20:00
Ayvaz Şef'le Mutfağım Şahane Canlı izle Kanal 7 Ayvaz Şef'le Mutfağım Şahane C...

Yapılan Yorumlar