TLC TV HD Canlı izle, Yayın Akışı ve Bilgileri - Canlı TV izle
Türkiye Azerbeycan Kıbrıs TV Kanalları

TLC TV

Şuanda Yayında Olanlar

Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Kanal Bilgileri

İsim TLC TV
Kategori Belgesel
Genel Merkezi İstanbul
İletişim izleyicitemsilcisi@discovery.com
Telefon 0 212 335 00 00
Frekans Bilgileri Tüm Kanal Frekansları

Öncelikle şunu belirteyim ki sevgilimin ne zaman TV karşısına geçse açtığı ilk kanal ve birlikteyken de sürekli TLC TV izletme ısrarcısı olduğu bir gerçektir. O yüzden TLC TV'nin yeri bende bir başka :) TLC TV'de Hangi Programlar Var, Yayın Akışı? TLC TV'nin birbirinden kaliteli programları var fakat tabiki bazı programlar ön plana çıkıyor. Her kanalın popüler yayınları olduğu gibi TLC TV'nin de bazı programları şöyle;

Ağır Yaşamlar; Bu programda genelde Amerika'da yaşayan aşırı obez insanların dünyasına iniliyor. Onların hayatlarına bu kiloların nasıl engel olduğu, ne gibi zorluklar yaşadıklarını ve uzman doktorlara tedaviye gittiklerinde verdikleri kilolar, verilen diyete uyup uymadıkları gibi konular ele alınıyor.

Mükemmel Şüpheli; Bu programda isminden de anlayabileceğimiz gibi olay yerinde bulunan delillere istinaden ortak bir şüpheli tespit edilip onun açıkları aranır ve sonuca gidilmeye çalışılır.

Doğaya Kaçış; Benim bu kanalda kendime ait bir şeyler bulabildiğim programların başında "Doğaya Kaçış" geliyor. Doğa sever biri olarak şehrin gereksiz kalabalığından kaçıp insanların nasıl doğa ile bir bütün olabileceğini izleyenlerine sunuyorlar.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?