Tele1 TV

11.07.2020

Bir birinden objektif isimlerle, haber içerikli yayın yapan bunun yanı sıra çeşitli kategoride programları da bünyesinde bulunduran Tele1 TV Canlı izle sayfasına hoş geldiniz.

Kanal ilk açıldığında Kültür Türk adıyla yayın hayatına başlamış fakat kısa süre içerisinde Tele1 TV olarak değiştirilmiş ve bu kanal adıyla yayın hayatına devam etmektedir.

ABC Radyo,Televizyon ve Dijital Yayıncılık A.Ş. çatısı altında bulunan kanalın genel yayın yönetmeni Merdan Yanardağ'dır.

"Gerçekleri İzleyin" sloganıyla yayın yapan kanal her zaman vurgusunu tarafsız yayıncılıktan yana kullanıyor olması dikkat çekiyor. İç gündem ve dış gündem de ülkemizi ilgilendiren konuların ele alındığı, tartışma programlarıyla izleyiciye farklı görüşlere sahip insanların bir ekranda fikirlerini ortaya sunuluyor.

Kanalın bünyesinde bulunan çok önemli isimler ve kalemler mevcut, bunları saymak gerekirse; Kültür Türk adıyla yayın hayatına başlayan kanalın adı TELE 1 olarak değiştirildi. Tele 1 kanalının bünyesinde Emre Kongar, Defne Sarısoy, Enver Aysever, Ümit Zileli, Haluk Şahin, Musa Özuğurlu, Ataol Behramoğlu, Duygu Özel, Haluk Şahin, Tuncay Mollaveyisoğlu, Sinan Meydan, Ömer Ödemiş, Merdan Yanardağ, Nahit Duru, Yılmaz Polat, Derya İzbul, Mehmet Güç, Necati Yıldırım, Gürsel Doğan, Atakan Sönmez, Çağlar Tekin, Alev Doğan, Tayfun Talipoğlu, Yılmaz Polat, Cüneyt Ayral gibi önemli isimler yer almaktadır.

TELE 1 FREKANSLARI
Türksat uydusu: 11824 Dikey/V 8000
Dsmart: 273. kanal
Digitürk : 230. kanal

 

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Sponsor Bağlantılar

Diğer Kanallar

Son Haberler

Tövbeler Olsun Canlı izle Tövbeler Olsun Canlı izle
iyi günde kötü günde canlı izle iyi günde kötü günde canlı izl..
Çatı Katı Aşk Canlı izle Çatı Katı Aşk Canlı izle
Perşembe 20:00

Yapılan Yorumlar