Sim TV

< / > Sitene Ekle
Sitene Sim TV Canlı izle Canlı Yayını ekle..

Öncelikle yavru vatanımız olan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti televizyon kanallarını aktardığımız sayfamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya teşekkür ederiz ve Sim TV Canlı izle sayfamıza hoş geldiniz.

Ada'nın ve Türkiye'nin iç ve dış gündemiyle ilgili haberleri yakından takip eden ve izleyici kitlesiyle paylaşan Sim TV'de ayrıca günün belli saatlerinde KKTC'nin önemli isimleri konuk edilip gündeme dair olayların üzerinde tartışmalar ve yorumlamalar yapılmaktadır.

Sim TV Ne Zaman Kuruldu? United Medya Grubu çatısı altında 2 Nisan 2009 yılında kurulmuştur ve kuruluşundan kısa bir zaman sonra Türksat uydusu üzerinden de yayın yapmaya başlamıştır.

Sim TV Yayın Akışı Programları:

Kanalın yayın akışına dair programların başında; Hafta Sonu Ekspresi, Basında Bugün, Av Zamanı, Tarımı Tartışalım, Şiirlerle büyüsün çocuklar, Engelsiz haber, Düşünüyorum, Ada Işığı, Aynı Gökyüzü Altında, Piskoloji Günlüğü, Sim Art, Not Defteri, Turizm Meclisi, Rotor piston, Yasemin sevdalı yürekler, Bilimsel eğitim, bilim dünyası, öğlen postası, Yunanca öğreniyorum, Okul zili, Ada balıkçısı, Televizyon dergisi, Ders başlıyor, Yeşil adanın mavisi ve Ne alaka isimli programlar gelmektedir.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Sponsor Bağlantılar

Diğer Kanallar

Son Haberler

Gel Dese Aşk Canlı izle Gel Dese Aşk Canlı izle
Babil Canlı izle StarTV Babil Canlı izle StarTV
Cuma 20:00
Ayvaz Şef'le Mutfağım Şahane Canlı izle Kanal 7 Ayvaz Şef'le Mutfağım Şahane C...

Yapılan Yorumlar