PowerTürk TV Canlı izle, Powertürk tv dinle - Canlı TV izle
Türkiye Azerbeycan Kıbrıs TV Kanalları

PowerTürk TV

Şuanda Yayında Olanlar

Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Kanal Bilgileri

İsim PowerTürk
Kategori Müzik
Genel Merkezi İstanbul
İletişim hello@powerturk.com
Telefon 0 216 554 04 04
Frekans Bilgileri Tüm Kanal Frekansları

Eğer TV kanalları arasından müzik kanalı açıp dinlemek istersem ilk göz attığım kanalların başında gelir PowerTürk TV izlemek. Sürekli güncel  ve hit şarkılara yayınlarında yer vererek başarılı bir politika izlediklerini söylemek yerinde olur.

Kanalın yayın yaptığı ülkeler arasında; Almanya, Avustralya, Avusturya, Belçika, Fransa, Hollanda, İsviçre, Türkiye yer alıyor.

Bir çok müzik severin PowerTürk dinlediği kanalda sadece video klip ile şarkılar değil, PoweTürk TV Yayın akışında şarkıcılarla yapılan röportajlar, söyleyişiler, çeşitli ulusal ve yerel grupların programlara konuk edilmesi gibi izleyici kitlesinin sanatçıların sadece kliplerde ve magazin gündeminde değil de gerçekten kendilerini ifade edebilecekleri programlarda görmek kanala da, şarkıcılara da ayrıcalık tanıyor.

Beğenerek izlediğiniz kliplerin perde arkasında neler olup bittiğini görebileceğiniz programları da unutmamak gerekiyor. 3-5 dakikalık bir klip için ne zahmetlerin verildiğini kliplerin perde arkasını görünce insan daha iyi anlıyor gerçekten.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?