Minika Çocuk Canlı izle - Canlı TV izle
Türkiye Azerbeycan Kıbrıs TV Kanalları

Minika Çocuk

Şuanda Yayında Olanlar

Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Kanal Bilgileri

İsim Minika Çocuk
Kategori Ulusal
Genel Merkezi İstanbul
İletişim info@minika.com.tr
Telefon 0212 354 36 04
Frekans Bilgileri Tüm Kanal Frekansları

7 / 24 Gün boyunca aralıksız çocuklara yönelik bir birinden eğlenceli programlarıyla çizgi film kanalları arasında en çok tercih edilen kanallardan bir tanesi olan Minika Çocuk canlı izle sayfasındasınız.

- Kanalın en çok dikkat çeken çizfi filmleri arasında İstanbul Muhafızları ön plana çıkıyor. Çocukların büyük beğeniyle yakından takip ederek izlediği çizgi filmde kötü karakterlerin İstanbul'a zarar vermeyi planladığını öğrenen muhafızlar bu durumu engellemek amacıyla ellerinden geleni yaparak başarıya ulaşıyorlar.

- Robot Trenler çizfi filmi de özellikle küçük yaştaki kardeşlerimizin en favori çizgi filmleri arasında yer aldığını biliyoruz. Tip ve Ailesi, Maceracı Yüzgeçler, Neşeli Dünyam, Wissper, Gökkuşağı Ruby, Tomas ve Arkadaşları gibi en çok sevilen çizgi filmlerde sadece Minika Çocuk izle sayfamızdan takip edilebilir.

Dilediğiniz saatte çocuklarınıza çizgi film veya çocuklara yönelik çeşitli yarışmalar, zeka oyunları vesaire programların yer aldığı kanalı çocuklarınız da çok sevecek. Tv-izle.com üzerinden kesintisiz ve donmadan hd olarak izleyebileceğiniz Minika çocuk tv kanalını izlerken bize yorum bırakmayı da ihtmal etmeyin lütfen.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?Sponsor Bağlantılar