Kral Pop Akustik Canlı izle - Dinle - Canlı TV izle
Türkiye Azerbeycan Kıbrıs TV Kanalları

Kral Pop Akustik

Şuanda Yayında Olanlar

Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Kanal Bilgileri

İsim Kral Pop Akustik
Kategori Müzik
Genel Merkezi İstanbul
İletişim info@kralfm.com.tr
Telefon 0212 335 00 00
Frekans Bilgileri Tüm Kanal Frekansları

Son zamanlarda müzik severlerin buna bende dahil bir çok müziği akustik formatıyla dinlediğinde çok daha güzel hale dönüştüğünü keşfettikten sonra artık neredeyse bütün şarkıları akustik modunda dinlemek için aramalara girişmesi beraberinde kanalları da akustik formatta yayın yapmaya zorladı. Bu formatı ilk getirenleren kanallardan bir taneside tabiki Kral TV olmuştur.

Kral TV, Türkiye'de müzik severler için TV'den klipleriyle birlikte müzik dinlemek isteyenler için her zaman farklı bir öneme ve ayrıcalığı sahiptir ve bu ayrıcalığını akustik'te de devam ettirmek adına Kral Pop Akustik Canlı izle kanalını aktif etmiştir. Bizde akustik sever kullanıcılarımızın bu kanalı sayfamızda kesintisiz ve donmadan izlemek isteyeceğini düşünerek en kısa zamanda yayınlamak için harekete geçtik.

En sevdiğiniz sanatçıların şarkılarını en sevilen şarkıcılar akustik formatta bu kanalda dinleyebilirsiniz. Ayrıca kanalda bulunan bazı programlarda 80'ler ve 90'ların en sevilen şarkılarını da akustik versiyonda yorumlanarak izleyenlerin ve dinleyenlerin beğenisine sunulduğunu belirtmeden geçemeyeceğim. Kral Pop Akustik sayfasımız hakkında yorumlarınız varsa lütfen bize bildiriniz.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?Sponsor Bağlantılar