Kanal D HD Canlı izle - Canlı TV izle
Türkiye Azerbeycan Kıbrıs TV Kanalları

Kanal D

Şuanda Yayında Olanlar

Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Kanal Bilgileri

İsim Kanal D
Kategori Ulusal
Genel Merkezi İstanbul
İletişim bizeyazin@kanald.com.tr
Telefon 0 212 478 00 88
Frekans Bilgileri Tüm Kanal Frekansları

Türkiye'de en önde gelen TV kanallarından bir tanesi olan Kanal D hakkında söyleyebileceğim çok şey var aslında. Zengin içeriği, eğlenceli programlarıyla her zaman kendisini zirvede tutmayı hedefleyen yayın politikasıyla izleyici kitlesinin gönlünü kazanmıştır. Sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerinden Türkçe bilenlerin izlenme oranına sahip olduğunu söyleyebilirim.

Kanal D'yi Kim Kurdu? Ne Zaman Açıldı? - Kanal D'nin yayın hayatına başladığı tarih 16 Eylül 1993 tarihinde test yayını ile başlamıştır ve kısa süre içerisinde normal yayın sürecine girmiştir.  Kurulduğu tarihten 2018 tarihine kadar Doğan Holding kuruluşu olan Kanal D'yi 2018 yılında Demirören Medya Grubu satın aldı ve artık Kanal D Demirören Grubuna ait olarak yayın vermeye devam ediyor. - Doğan Holding çatısı altında Aydın Doğan'ın kurucusu olduğu kanala ait Euro D kanalı da bulunmaktadır.

Kanal D'deki Programlar ve Yayın Akışı;

- Kanal D denildiğinde şahsen benim ilk aklıma gelen "Arka Sokaklar" dizisi oluyor. Artık gerçekten kaç senedir yayında olduklarını tahmin bile edemiyorum ama bunca senedir kendisini izletmeyi başaran dizi olarak dizi yapımcısını, ekibini ve oyuncularını takdir ediyorum. İzleyici kitlesine polislerin yaşadığı sıkıntıları, eğlenceli hallerini ve halkın sorunları başarılı bir şekilde lanse ediliyor.

- Çocuklar Duymasın; İzleyici kitlesinin uzun bir aradan sonra yayınlanmasına rağmen kendisini yalnız bırakmadığı dizilerden bir tanesi de Çocuklar Duymasın'dır kuşkusuz. Haluk ile Meltem'in sürekli birbirleriyle didişmelerini, çocuklara karşı taşıdıkları sorumlulukları nasıl paylaştıklarını ve her ailede yaşanılan sorunları tüm gerçekliğiyle gözler önüne seriyor.

Kanal D yayın akışı bölümü hemen sayfanın sağ tarafında yer alıyor mutlaka göz atmalısınız.

Yorumlar

Sunay tarafından 2019-08-01 11:17:04 tarihinde gönderilmiştir.

Cok iydir

Rifat tarafından 2019-10-11 23:24:35 tarihinde gönderilmiştir.

Kanal d çok salaklasti bune lan yarım saat reklam veriyor reklamdan çıkıyor diziyi 1 dakka geri alıyor tekrar reklama giriyor böyle şeymi olur reklam seyrettirmeye çalışıyorsunuz bu yorumum kanald ekibine yapacaksaniz adam gibi yapın