ictimai TV Canlı izle - Canlı TV izle
Türkiye Azerbeycan Kıbrıs TV Kanalları

ictimai TV

Şuanda Yayında Olanlar

Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Kanal Bilgileri

İsim ictimai TV
Kategori Ulusal
Genel Merkezi Azerbeycan / Bakü
İletişim info@itv.az
Telefon (+ 994 12) 430 23 04
Frekans Bilgileri Tüm Kanal Frekansları

Sizden gelen istekler doğrultusunda sayfamızda kardeş ülke Azerbaycan kanallarına daha fazla yer vermeye devam ediyoruz. Azerbaycan'ın en çok izlenen kanallarından bir tanesi olan ictimai TV Canlı izle sayfasına hoş geldiniz.

ictimai TV sadece Azerbaycan'da değil, Türkiye'den de oldukça fazla izlenme oranlarına sahiptir çünkü bu kanalda UEFA Avrupa Ligi ve İtalya ligi olan Serie A Liginin maçlarını şifresiz yani tamamen ücretsiz izleyebilirsiniz. TV kanalının bu maçları seyircilerine tamamen ücretsiz ve şifresiz yayınlaması gerçekten bizim ülkemizdeki kanallarında örnek almasını beklediğimiz bir davranış.

Bu söyledikleriniz iyi güzel de, biz bu İctimai TV'yi evimizdeki televizyondan nasıl izleyebiliriz derseniz. Aşağıda yer alan frekans bilgilerini yörüngesi "Azerspace-1" uydusuna ayarlı uydu alıcınıza ekleyerek evinizden de kolayca, rahatlıkla izleyebilirsiniz. Yok bende bu ayarda uydu yok veya uğraşmak istemiyorum diyorsanız, TV-izle.com sitemiz üzerinden kolayca kesintisiz ve donma yaşamadan HD kalitede ictimai TV izleyebilirsiniz.

İctimai Tv Uydu Frekans Bilgileri
Frekans: 11554
Sembol: 2916
FEC: 2/3
Polar: h

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?Sponsor Bağlantılar