Fox TV HD Canlı izle - Canlı TV izle
Türkiye Azerbeycan Kıbrıs TV Kanalları

Fox TV

Şuanda Yayında Olanlar

Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Kanal Bilgileri

İsim Fox TV
Kategori Ulusal
Genel Merkezi İstanbul
İletişim bilgi@fox.com.tr
Telefon 0 212 414 90 00
Frekans Bilgileri Tüm Kanal Frekansları

Türk Televizyon mazisindeki yerli TV kanallarının başarılı Uluslararası medya kuruluşlarını da ülkemize yöneltmeyi başarmıştır. Amerikan merkezli medya kuruluşu olan Fox TV'nin Türkiye'de yayın hayatına başlaması İhlas Holding'den frekans haklarını alarak TGRT kanalını Fox TV'ye devretmiştir.

Fox TV Türkiye'de Ne Zaman Açıldı?

- Fox TV'nin, TGRT'nin frekanslarıyla Türkiye'de yayın hayatına başladığında takvim yaprağı 24 Şubat 2007'yi gösteriyordu. Kurulduğu tarihten günümüze gelen geniş yayın içerikli politikalarıyla Türk TV sektöründe yerini sağlamlaştırmayı başarmıştır.

Fox TV Yayın Akışı ve Programları; - Hani bir kanalın adı, kanalın sunucusu veya oyuncusu vs. ile özdeşir ya benim içinde Fox TV tamamen Fatih Portakal ile özdeşti şahsımda. Sunmuş olduğu akşam haber bülteni ile bir haber bülteni ne kadar çok izlenilebiliri Türkiye'de haber sunucularına adeta gözüne soka soka göstermiş biri olduğunu kanıtladı bence. Halktan gelen sorunları eleştirel fakat ölçülü bir şekilde Fox TV izleyenleriyle paylaşarak kendini kitlesine benimsetmeyi başardı.

Eğer Fatih Portakal'ın sunduğu haber bülteninde paylaşılmasını istediğiniz ihbarınız varsa Fox TV Fatih Portakal Haber Whatsapp İhbar Hattı Telefon Numarası 0542 370 45 45

Bir de Kadın dizisinden söz etmeden geçemeyeceğim... İlk yayınlandığı bölümleri TV karşısında elimde kumandam ile kanalları zaplarken öyle bir sahnesine denk geldim ki dizinin, sadece 5 dakikalık bir sahnede göz yaşlarıma hakim olamadım. İzleyenlerin içini titreten senaryosuyla gerçekten başarılı bir dizi olduğunu söylemek istedim.

Fox TV'ye ait yayın akışı bilgilerini sayfanın hemen sağ tarafında yer almaktadır lütfen göz atın.

Yorumlar

Ekrem tarafından 2019-09-07 22:48:29 tarihinde gönderilmiştir.

Fatih Portkal Aksam haberlerini verirken icerikli halkin anlayacagi bir sekilde herkesle paylasmaya calisan haber program sunucusu onun anlatimina yogunlasip kaliyorum kendisi basarilar dilerimSponsor Bağlantılar