FB TV Canlı izle - Canlı TV izle
Türkiye Azerbeycan Kıbrıs TV Kanalları

FB TV

Şuanda Yayında Olanlar

Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Kanal Bilgileri

İsim FB TV
Kategori Spor
Genel Merkezi Kadıköy / İstanbul
İletişim halklailiskiler@fenerbahce.org
Telefon 0216 542 19 07
Frekans Bilgileri Tüm Kanal Frekansları

Türkiye'nin en büyük spor camialarından bir tanesi olan Fenerbahçe Kulübünün TV sayfasındasınız. Ülkemizde spor camiaları arasında en çok taraftarı olan kulüplerin içinde yer alan Fenerbahçe'nin taraftarlarına yönelik yayın yapması için hayata geçirilen FB TV canlı izle hizmetinden faydalanıyorsunuz.

- FB TV yayınlarıyla, kulübün finansal detaylarına, yönetimde yaşanan gelişmeleri ve tabiki de takımın haberlerini Fenerbahçe taraftarıyla buluşturuyor. Taraftarın özellikle kulübün eski maçlarına yönelik yaptığı yayınlarla taraftarın büyük beğenisini topluyor. Fenerbahçe'de top oynamış efsane isimler için yapılan özel videolarda o efsanelerin kulübe geldiğinde taraftarla buluştuğu ilk anlar ve kendilerini efsane olarak tanımlamamımızı sağlayan harika gollerini nefesler tutularak izliyoruz.

- FB TV Yayın Akışı bölümüne baktığımızda tabiki sadece futbol ile ilgili yayınlar görmeyeceksiniz, Fenerbahçe'nin özellikle basketbol dalında ulaştığı başarılara ülkemizde yanılmıyorsam ulaşabilecen takım yoktur. Bunun yanı sıra yayın akışlarında fazlasıyla her spor branşından içerikler bulmanız mümkündür.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?Sponsor Bağlantılar