EkoTürk TV Canlı izle - Canlı TV izle
Türkiye Azerbeycan Kıbrıs TV Kanalları

EkoTürk TV

Şuanda Yayında Olanlar

Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Kanal Bilgileri

İsim EkoTürk TV
Kategori Haber
Genel Merkezi İstanbul
İletişim info@ekoturk.com
Telefon 0 212 356 88 70
Frekans Bilgileri Tüm Kanal Frekansları

Türkiye'de ekonomi kategorisinde yayın yapan TV kanalları arasında ilk yerli kanal olma özelliğine sahip olan EkoTürk TV HD Canlı izle sayfasındasınız, hoş geldiniz.

İnsanların ekranları başından ekonominin uzmanlarını dinlemeyi ve yatırımlarını hangi yolları izlerek yapmaları konusunda bilgiler edindiği EkoTürk TV HD kanalı bu alanda gerçekten başarılı yayınlarıyla dikkat çekmektedir.

Ekonomi / finans alanında Türkiye'de söz sahibi olan isimlerin katıldığı veya program sunuculuğunu yaptığı EkoTürk TV'de önemli iş adamlarınında konuk olarak alındığı programları izlemek izleyenleri oldukça memnun ediyor. Zira günümüzde artık para kazanmak kadar, elinizdeki parayı tutmak ve doğru yatırımlar yapmakta çok önemli hal almış durumdadır.

EkoTürk TV Yayın Akışı Programları;
İktisattan Çıkış, Bay Teknik ile İkinci Yarı, Kapanış Raporu, Dr. Pelin Yantur ile İkinci Yarı, Paratoner, Küresel Bakış, İş’te Fikir, Ekonomide Turizm, Sorgulama Ekranı, Sözüm Var, İmza, Mercek Altı, Uzun Lafın Kısası, Soyut Şeyler Ekonomisi, İş'te Kadın, Gelecek Nasıl Gelecek, İşin Güzel Yanı, Geleceğin Rüyası, İşim Gücüm Gezmek ve Boy Aynası gibi bir birinden dolu içerikli programlar mevcuttur.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?Sponsor Bağlantılar