Çiftçi TV Canlı izle, Yayın Akışı ve Frekansları - Canlı TV izle
Türkiye Azerbeycan Kıbrıs TV Kanalları

Çiftçi TV

Şuanda Yayında Olanlar

Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Kanal Bilgileri

İsim Çiftçi TV
Kategori Belgesel
Genel Merkezi İstanbul
İletişim bilgi@ciftcitv.com
Telefon 0 212 438 48 08
Frekans Bilgileri Tüm Kanal Frekansları

Ülkemizde çiftçilik oranı oldukça fazla ve bu orana hitap eden tarım ve çiftçi kanallarının gün geçtikçe çoğalması, ortaya çıkan rekabet ortamıyla programların daha kaliteleşmesini de beraberinde getiriyor. 2014 yılından günümüze bu kategori de kesintisiz yayın yapan Çiftçi TV Canlı izle sayfasına hoş geldiniz.

Çiftçileri doğru yönlendirmek adına başarılı ve hedefe odaklı programlarıyla çiftçilik yani tarım ve hayvancılıkla uğraşanların yakından takip ettiği kanal bir birinden yenilikçi ürün tanıtımları gerçekleştiriyor.

Ayrıca çiftçileri yakından ilgilendiren Fuarları, festivalleri ve buna benzer organizasyonları hem öncesinde duyurmak hemde yerlerinde ziyaret edip oralara gidemeyenler için yerinde yayınlarıyla izleyiciye ulaştırıyorlar.

Çiftçi TV yayın akışı bölümünde; çiftçi tv usta, çiftçi tv bizim köy, çiftçi tv haberiniz olsun, çiftçi tv hayvan pazarı, deveci, Akkoyun karaoğlak, köylü kızı semra, kanatlı alemi, çobanla baş başa, çiftçinin seyir defteri, bilinçli hayvancılık, bal adam, kangal aşkı, tarla bitkileri, izle feyz al, çiçekler diyarı, budama aşılama teknikleri, sultan pazarı, hayat kırsalda güzel, anadolu sevdası gibi en çok izlenen çiftçi programlarını görüyoruz.

Bu programların aslında temel dayanağı ülkemizdeki çiftçiliğin her kategorisine hitap etmek ve her kategorisinde çiftçilerimizi bilinçlendirmek olduğunu görüyoruz. Ülkemizde tarımı, hayvancılığı doğru bildiklerimizin bazen yanlış olduğunu izledikçe görüyor ve öğreniyoruz. Bu konuda Çiftçi TV izleyici kitlesine kattıklarını gerçekten çok önemsiyoruz.

Çiftçi Tv Uydu Frekans Bilgileri
Frekans: 12559
Sembol: 27500
FEC: 2/3
Polar: v

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?