Cartoon Network HD Canlı izle, Yayın Akışı ve Bilgileri - Canlı TV izle
Türkiye Azerbeycan Kıbrıs TV Kanalları

Cartoon Network

Şuanda Yayında Olanlar

Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Kanal Bilgileri

İsim Cartoon Network
Kategori Çizgi Film
Genel Merkezi Turner Broadcasting System
İletişim Cartoon Network
Telefon 0 212 347 66 00
Frekans Bilgileri Tüm Kanal Frekansları

Ülkemizde yayınlandığı ilk günden beri TV kanalları arasında yayın akışında bulundurduğu çizgi filmleriyle sürekli gündemde olmayı başaran Cartoon Network TV sayfasına hoş geldiniz. Cartoon Network'un son zamanda yaptığı bir paylaşımı var ki beni de çok heyecanlandırdı. 1990'lı yıllarda çocuk olan neredeyse herkesin soluk soluğa izlediği Tsubasa çizgi film karakterinin maceralarını yeni bölümleriyle Cartoon Network izleyenlerine sunacaklarını duyurdular.

Cartoon Network'un kesinlikle izleyici kitlesi sadece çocuklardan oluşmuyor, şahsen etrafımda 30-40 yaşları arasında olup Cartoon Network çizgi filmlerini izlediklerini biliyorum duyuyorum. Bu da gösteriyor ki çizgi film sadece çocukları baz alarak yayınlanmıyor, az da olsa yetişkin grubunu da kendisine çekmeyi başarıyor.

Kanalın hayran kitleleri oluşturmuş bazı çizgi filmleri sıralayacak olursak; Gumball, Tom ve Jerry, Ben 10, Kral Şakir gibi birbirinden eğlenceli ve macera dolu yapımları görebiliriz. Daha fazlası için Cartoon Network Yayın akışımızı takip edebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?