Bloomberg HT Canlı HD izle - Canlı TV izle
Türkiye Azerbeycan Kıbrıs TV Kanalları

Bloomberg HT

Şuanda Yayında Olanlar

Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Kanal Bilgileri

İsim Bloomberg HT
Kategori Haber
Genel Merkezi İstanbul
İletişim iletisim@bloomberght.com
Telefon 0 212 313 60 00
Frekans Bilgileri Tüm Kanal Frekansları

Televizyon izlerken günlük hayatta çeşitli kategorilere ayrılmış dizi veya filmler izlemek yerine para yönetimini nasıl yönlendirebileceği fikirlerini alacağı tv kanalı izlemek isteyenlerin en ideal kanallardan bir tanesi olan Bloomberg HT sayfasına hoş geldiniz.

Bloomberg HT Ne Zaman Kuruldu, Kim Kurdu? - HaberTürk TV'nin çatısı altında, Ciner Grubu tarafından 27 Ocak 2010 tarihinde kurulan Bloomberg HT ülkemizin şuan içinde bulunduğu ekonomik dalgalandırmalara karşı alınabilecek önlemleri, ekonominin geleceği konusunda yapılan tahminler. Borsa, hisse senetleri, tahviller gibi bir çok ekonomi dallarını başarılı yorumcuların ağzından izleyebilirsiniz.

Bloomberg HT Programları ve Yayın Akışı - Akıllı Para; Bu program benim Bloomberg HT kanalına dair yakından takip ettiğim programların başında gelir. Çünkü her dönemin içinde bulunduğu fırsatlar veya dezavantajları ele alarak insanların ekonomik yatırımlarını hangi yönde kullanmalarını, tercihlerinin içinde bulundurduğu riskleri göz önüne sererek kazanabilecekleri veya kaybedeceklerini ortaya koyup başarılı bir şekilde gözler önüne seriyor.

- İş Dünyası; Sektörlerin önde gelen temsilcilerini programında ağırlayarak her sektörün nabzını tutan programı özellikle iş dünyasıyla ilgili olanların pür dikkat takip etmelerini tavsiye ediyorum.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?