TRT 1 Rastgele Başvuru Formu, Nasıl Katılırım?

TRT 1 Rastgele Başvuru Formu, Nasıl Katılırım?

Ekranların samimi ve sıcak yüzlerinden bir tanesi olan ve uzun yıllar TV ekranlarında Türk milletinin sevdiği ve kendine yakın bulduğu isim olan Şoray Uzun'un TRT 1 ekranlarına yep yeni bir yarışma programı formatıyla çıkmaya hazırlanıyor.

Normalde ülkemizde yayınlanan bir çok programın formatı yabancı ülkelerden alınıp ülkemize uyarlanarak izleyiciyle buluşur fakat bu programın formatı ilk kez deneniyor olacak ve izleyenlerin beğenisine sunulacak. Peki rastgele yarışma programına nasıl katılırım, başvuru nerden yapılıyor diye soruyorsanız hemen onuda sizinle paylaşalım.

TRT 1 - Rastgele Yarışması Başvuru Formu

Rastgele Yarışma Programının Formatı:
Yarışmanın adından da anlayacağınız gibi 4 kişinin yarışacağı programda büyük ödül 50 bin tl olarak belirlenmiş ve bu ödülü tabiki 1 kişi kazanabilecek. Ama nasıl kazanacak? derseniz hemen cevaplayalım; Şoray Uzun un sunumuyla her programda farklı farklı engellerin olacağı bir konsept hazırlanıldığını düşünün ve yarışmacıların tamamen şansıyla alakalı olarak önüne çıkan engelleri sorunsuz ve en kısa sürede aşmaları gerekecektir. TRT 1 - Rastgele Yarışma Programı tanıtımlarını izlediğimde kesinlikle çok güzel program olacağını düşündüm.

Bu yazı 14 HAZIRAN 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar