Temizlik Benim işim Canlı izle

Temizlik Benim işim Canlı izle

Temizlik sizin için herşeyden önce mi gelir? Gittiğiniz her yerde ilk aklınıza oranın temizlik derecesini düşünmekmi gelir? o zaman bu program tam sana göre!

FOX TV CANLI İZLE

Televizyon ekranlarında farklı bir format, farklı bir konsept arayanlar izleyici kitlesi için alternatif programlar ana akım medyada boy göstermeye başladı. Bunlardan bir tanesi olan Temizlik Benim İşim Programı Fox TV ekranlarında yayınlanıyor.

Yurt dışından bildiğimiz çeşitli temizlik programlarının aksine biraz farklı konsept katılarak yarışma formatına çevrilmiş ve bence başarılı bir iş çıkarılmış. Kadir Ezildi'nin başarılı sunuculuğu ile ekran karşısındaki izleyici sempatik tavırlarıyla programın izlenilir olmasına ayrı bir pozitif etken kattığını düşünüyorum.

Fox TV'nin Türk televizyon sektörü içinde farklı konseptleri ekranlarında yayınlayarak televizyon ekranlarına yep yeni renkler kattığını düşünüyor ve bu konseptlerin devamının gelmesini sabırsızlıkla beklediğimi söylemek istiyorum.

Temizlik Benim işim canlı izle sayfasındasınız. Program hafta içi hergün saat 14:00 da başlıyor ve bu saatte sayfamızı ziyaret ederek Fox TV Canlı izleyebilirsiniz.

Bu yazı 26 AğUSTOS 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar