Android Mobil Canlı TV izleme uygulaması - Canlı TV izle
Türkiye Azerbeycan Kıbrıs TV Kanalları

Android Mobil Canlı TV izleme uygulaması

Android Mobil Canlı TV izleme uygulaması

Android Canlı TV İzleme Uygulaması İNDİR

Telefonlar artık her zaman elimizde ve hayatımızın bir parçası oldukları kaçınılmaz. Hatta telefonlar için artık insanların organı gibi bir unsur oldukları da söyleniyor ve bence de bu söylenilenler doğru gibi. Hal böyle olunca insanların internet üzerinden ihtiyaç duyacakları her şeyin telefona uyarlanması da kaçınılmaz tabiki.
Telefon uygulamaları arasında biz neden olmayalım dedik ve kullanıcılarımızın siteye girme zahmeti göstermeden telefonlarına uygulama olarak indirebilecekleri "Cepte Canlı TV" uygulamamızı hazırladık ve sizlerle paylaşmanın sevincini yaşıyoruz. Mobil Canlı TV olarak 7 gün 24 saat dilediğiniz kanalı canlı olarak izleyebilir, dizileri ve programları takip edebilir ve sayfamızda bulunan içeriklere yorum gönderebilirsiniz.

Lütfen uygulamamızı kullandıktan sonra uygulamamızda olmasını istediğiniz her ne varsa bizimle irtibata geçerek paylaşınız. Sizin fikirleriniz bizim için gerçekten çok önemlidir.


Bu içerik 20 AğUSTOS 2019 tarihinde yayınlanmıştır.

Yorumlar

Serkan tarafından 2019-11-01 14:22:35 tarihinde gönderilmiştir.

Uzun zamandır arayıpta bulamadığım android uygulamasını burada buldum çok teşekkürler. İndirmeden önce çekincelerim vardı fakat uygulama süper!

Sponsor Bağlantılar

Son Yorumlar