Her Yerde Sen Canlı izle

Her Yerde Sen Canlı izle

Fox TV'nin yaz dönemi dizi sezonu döneminde bomba gibi projeleri yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı. Bunlardan bir tanesi de Her Yerde Sen dizisi. Kanalın reklamlarında tanıtımları gösterilmeye başlanan dizinin oyuncuları da, senaryosu da tam bir yaz dizisi tadında olduğunu gösteriyor.

FOX TV CANLI İZLE

Başrollerini Furkan Andıç ve Aybüke Pusat’ın paylaştığı Karga7 Pictures yapımı ‘Her Yerde Sen’in 2.  tanıtım videosu da yayınlandı ve büyük beğeni topladı.

Her Yerde Sen Dizisi Tam Oyuncu kadrosunda yer alan oyuncular Ali Yağcı, Aslıhan Malbora, Ali Gözüşirin, Ali Barkın, Deniz Işın, Cem Cücenoğlu, Aziz Caner İnan, Ayfer Tokatlı, Fatih Özkan ileusta oyuncular Ayşe Tunaboylu ve Binnur Şerbetçioğlu olarak yer alıyor.

Oyuncu kadrosundan bahsetmişken en kısa sürede Her Yerde Sen dizisi oyuncu kadrosunun tek tek kimdir? biyografisi gibi tanıtım videolarını videolu ve yazılı şekilde yer vereceğimizi duyurmak isteriz. Çünkü Fox TV'nin özellikle yaz dönemi dizileri gerçekten bu kategoride ayrı bir yere sahiptir.

Bu yazı 20 MAYıS 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar